Ocak 17, 2023

Bu Meme Coin’lere Borsadan Yeni Destek Geldi: Fiyat Hareketlendi!

Shibarium katman-2 protokolündeki işlemleri güçlendirmek için oluşturulan BONE token ile SHIB, StealthEX dijital borsası tarafından geliştirilen mobil ticaret uygulamasına eklendi.

Cayman Adaları’ndan StealthEX, 700’den fazla kripto para birimi için destek imkanı sunan bir platformdur. Geçtiğimiz gün StealthEX, uygulamasına popüler meme coin Shiba Inu eklediğini duyurdu.

Borsa daha sonra müjdeli haberi BONE için verdi. İki listeleme haberi Shiba Inu topluluğunun sevincini ikiye katladı.

Esasında Shibarium ile bağlantılı BONE, SHIB ve LEASH meme coin’leri geçen yıl Kasım ayında direkt borsada listelenmişti. Artık SHIB ve BONE işlemleri, platformun mobil uygulamasında da mevcut.

15 Ocak Pazar gününden bu yana, BONE fiyatı yaklaşık yüzde 16’lık etkileyici bir artış gösterdi. Basın zamanında meme coin 1.39 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Diğer önemli bir gelişmede ise yakın zamanda duyurulan Shibarium’un beta sürümünün öncesinde BONE sahiplerinin sayısının aniden 67.199’a çıktığı bildirildi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?