Ocak 17, 2023

Altcoin 2023-24 Yol Haritasını Açıkladı: Topluluk Umutlu!

Kurumsal akıllı sözleşme blockchain platformu VeChain (VET) ekibi, 2023 ve 2024 için bir yol haritası açıkladı.

VeChain Vakfı tarafından yapılan yeni bir duyuruda, projenin geliştiricilerinin yılın ilk yarısını diğer projelerin yanı sıra bir karbon ayak izi takipçisi, bir cüzdan tarayıcı uzantısı ve bir Ethereum (ETH) köprüsü üzerinde çalışmak istiyor.

2023’ün ikinci yarısında ise VeChain adlandırma sistemi, varlık ödünç verme platformu, çok zincirli genel veri köprüsü, oracle’lar ve akıllı şehir ekosistemlerinin yanı sıra çeşitli diğer özelliklerin uygulanması gibi konulara odaklanmak istiyorlar.

Altcoin'de Manipülasyon İddiası: Yatırımcılar Şokta!

VeChain ekibi, 2024’ün ilk çeyreğinde merkezi olmayan dosya depolama, katman-2 rollup’lar (toplamalar), akıllı sözleşme güvenlik analiz araçları, algoritmik token destekli stabilcoin’ler, DAO yönetişim araçları ve bir DAO ekosistemi akıllı sözleşme kütüphanesi dahil olmak üzere çok sayıda proje üzerinde çalışmayı planlıyor.

VeChain

VeChain Ekosistemini Güçlendirmek İstiyor

VeChain, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için tasarlanan bir blockchain. Ürün yaşam döngüsü yönetimini ve veri sertifikasyonunu iyileştirmek için bir dizi hizmetler sunuyor. Blockchain’de yer alan akıllı sözleşmeler, VET token aracılığıyla işlenmektedir.

VET, yazı yazıldığı sırada 0,021 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 37. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %0,62 ve son yedi günde %21’den fazla artış gösterdi.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?