Ekim 26, 2022

Listeleme Duyurusu Gelen Meme Coin’in Fiyatı Hareketlendi!

Resmi Twitter duyurusuna göre, meme coin BabyDoge Güney Kore merkezli kripto borsası Probit Global’de listelendi. Resmi BabyDoge Twitter hesabı da 150 milyar BabyDoge Coin çekilişini duyurarak listeme haberini kutladı. Detaylar haberimizde.

BABYDOGE/USDT çifti, dünya çapında meraklılarına Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve 800’den fazla altcoin alıp satma erişimi olan kripto borsası ProBit Global’de listeleniyor. ProBit Global ayrıca, bu hamle ile BabyDogecoin’in benimsenmesine destek vermiş oldu. Borsa ProBit Global, dünyanın en büyük 20 kripto para borsası arasında yer alıyor ve aylık 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

CoinMarketCap verilerine göre, yayınlandığı sırada meme coin fiyatı %6 artışla 0.000000001227 dolar seviyesinde yer alıyor. BabyDoge Coin fiyatı 21 Ekim’den bu yana istikrarlı bir şekilde yükseldi ve bu dönemde test ettiği en düşük 0.00000000110 dolar seviyesinden 26 Ekim’de 0.000000001245 dolara kadar çıkmayı başardı.

KoinFinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BabyDoge, Vietnam merkezli ONUS borsası tarafından iki milyondan fazla kullanıcıyla listelendi.

[irp posts=”67359″ ]

BabyDoge Swap 25 milyon dolarlık TVL kilometre taşını kırdı

Resmi Twitter hesabında açıklandığı gibi, BabyDoge Swap 25 milyon dolarlık kilitli (TVL) kilometre taşını kırdı.

BabyDoge Swap, kullanıcıların tüm BSC tabanlı token’lar için getiri, stake ve token takasları gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirmelerini sağlayan Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsadır (DEX).

BabyDoge Swap resmi olarak 5 Ekim’de başlatıldı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?