Shiba Inu’dan, Önemli Duyuru: İşte Detaylar!

Shiba Inu ekibi “SHIB: The Metaverse” projesini Temmuz ayının sonunda bir adım ileriye taşıdı. Shiba Inu, The Third Floor (TTF) ile iş birliği yapmış ve projeyi başlatmıştı.

TTF, SHIB: The Metaverse evrenini görselleştirmekten, tasarlamaktan, oluşturmaktan ve etkileşim kurmaktan sorumlu firma. Metaverse yenilikçi ve sürükleyici olmasının yanı sıra estetik de olacak iddiası gündemde yerini koruyor.

Shiba Inu ekibi bugün yaptığı bir paylaşımda metaverse konsept çizimlerinden birisini paylaştı. Konsept çizimi son halini temsil etmese de sürece ilişkin bilgi verdi. Eskiz olarak paylaşılan görsel SHIB topluluğunu heyecanlandırdı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere; nitekim proje Nisan 2022’de tanıtıldıktan kısa süre sonra sanal arsa satışında büyük bir patlama yaşadı. Devamında sanal alanlar Rocket Pond ile ilişkilendirildi.

Shiba Inu Metaverse’ü Şekilleniyor

Paylaşılan son gelişme böylelikle Shiba Inu metaverse merkezini (HUB) ortaya çıkardı.

“Konsept çizimler, projedeki veya bu durumda tanıtılan HUB’daki yaratıcı bakış açısını ve yönü hizalayan en güçlü referans noktalarını sağlıyor.”

Siyah beyaz eskizdeki unsurlar, birçok yerden alınan mimari ilham verici tasarımlara sahip. Çeşitli seraplar, vahalar, Sossusvlei Parkı, Mısır Piramitleri, Afrika’nın Sahra Çölü ve BAE’yi tek bir karede yer alıyor.

Söz konusu açıklamaya rağmen, Shiba Inu fiyatı durgun kaldı. Token günlük %0.8 ve haftalık %3.4 düştü. Haber hazırlanırken, 5.46 milyar dolarlık piyasa değeri olan varlık 0.000009949 dolardan işlem görüyordu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?