Yüz Milyonlarca Meme Coin Binance’e Aktarıldı: İşte Detaylar!


Son güncellenme : 29.10.2022 - 00:22

DogeWaleAlert isimli Twitter kullanıcısı yeni bir balina işlemi tespit etti. İlk 20 cüzdan arasında yer alan balina kısa bir süre önce Binance borsasına iki işlemde milyonlarca Dogecoin (DOGE) gönderdi.

İki transfer aralarında kısa bir süreyle tamamlandı. Balina cüzdanı şu an 476,335,246 Dogecoin (DOGE) tutarken. Cüzdandan şimdiye kadar 2,800,899,543,466 DOGE gönderildi. Öte yandan 2,801,375,878,712 DOGE alındı.

Elon Musk’ın Twitter satın alımını tamamlama hamlesi Dogecoin topluluğunu hareketlendirdi. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere meme coin kısa sürede ciddi bir fiyat artışı kaydetti.

Meme coin Dogecoin binanceye aktarıldı

Topluluğun beklentisi çok zaman geçmeden Twitter’ın Dogecoin ödemelerini kabul etmesi şeklindeydi. Nitekim bu türden bir kabul olmadı. Buna karşın Elon Musk’ın Twitter’ın başına geçtiği haberleri DOGE fiyatında bir düşüş yarattı. Dogecoin fiyat grafiği yakından incelendiğinde ‘saatlik grafikte’ önemli bir ‘yeşil mum’ da ortaya çıktı.

Elon Musk yakın zamanda şişe başına maliyeti 104 dolar olan ve koleksiyon amacıyla satışa sunulan “Burnt Hair” isimli ürünü piyasa sürdü. Kullanıcılar BitPay ve The Boring Company iş birliği spnucunda Dogecoin, Shiba Inu, Bitcoin vb. kripto paralarla ödeme yapabilecek. Tesla, ürünlerini DOGE için yılın başında sunmaya başlarken, SpaceX de baharda aynı şeyi yaptı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AZCoin News

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?