Ekim 28, 2022

%154 Artış! Gizemli Balina Trilyonlarca Meme Coin Alımı Yaptı İşlemler Uçtu

IntoTheBlock verilerine göre, son 24 saatte Shiba Inu içeren büyük işlemlerin %154 oranında artması, meme coin balinalarının harekete geçtiğini gösteriyor. Büyük işlem dalgalanmaları, tipik olarak, 100.000 dolardan fazla değere sahip coin’leri satın alan ya da satan balinaların artan etkinliğiyle bağlantılıdır.

Bununla birlikte kripto veri sağlayıcısı WhaleAlert’e göre iki parça halinde, 37.375.684 dolar değerinde (3.377.867.790.724 adet) SHIB ve 42.932.556 dolar değerinde başka bir (3.914.263.607.418 adet) SHIB cüzdanlar arasında taşındı.

Koinfinans.com tarafından bildirdiğimiz üzere, meme coin, 27 Ekim’de 0.0000118 doların en yüksek seviyelerine ulaşarak büyük bir artış gösterdi, ancak o zamandan beri 0.0000106 dolar seviyelerine geri döndü. Bu gibi Shiba Inu fiyat hareketleri, genellikle büyük işlemlerde bir artışı tetikler.

Bunların yanında WhaleStats’ın en büyük 100 Shiba Inu sahibine ilişkin analizi, kripto balinalarının büyük işlemlerin sayısında artışa yol açması nedeniyle aktif adreslerde %50’lik bir artışı yansıttı. Bu balina kategorisindeki ortalama SHIB bakiyesi, son 24 saat içinde biraz (%2.45) yükseldi.

Shiba Inu ayrıca en büyük 2.000 ETH balinası arasında ticaret hacmi açısından ilk 10 varlık arasında yer aldı.

Şu anda, en iyi 500 ETH balinası 133.187.605 dolar değerinde SHIB tutuyor.

Gizemli balinanın meme coin alımı

Etherscan’dan alınan verilere göre, gizemli bir balina, yakın zamanda portföyüne 3.94 trilyon SHIB ekledi. Veriler balinanın bu meme coin’leri iki ayrı işlemde aldığını gösteriyor. İlk işlem, satın alma sırasında 288.612 dolar değerinde 26.333.275,694 SHIB içeriyordu. İkinci işlem ise 43.18 milyon dolar değerinde 3.940.596.883.112 (3.94 Trilyon) meme coin içeriyordu.

Meme coin balina alımı

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?