Balinalar Çıldırdı: Yüz Milyonlarca Altcoin Hareketlendi!

0
Balinalar Çıldırdı: Yüz Milyonlarca Altcoin Hareketlendi!

WhaleAlert tarafından paylaşılan verilere göre anonim balinalar son 24 saatte yüz milyonlarca XRP taşıdı.

Whale Alert, son 24 saat içinde Ripple balinaları tarafından büyük miktarlarda XRP’nin hareketini gözlemledi. Bu tür işlemler genellikle günlük olarak gerçekleştiği için rutin hale geldi. XRP transferleri, iki kripto para borsası Bitso ve Bitstamp’e gerçekleşti.

24 saat içinde yaklaşık 152.97 milyon dolar değerinde 340.804.615 XRP transfer edildiği ortaya çıktı. Ripple şirketinin kendisi de bu transferlere dahil oldu.

Sonuç olarak Whale Alert tarafından paylaşılan blockchain verilerine göre Ripple, yaklaşık sekiz saat önce bilinmeyen bir cüzdana toplam 100 milyon XRP aktardı. Token’lar, işlem sırasında yaklaşık 45.474.634 dolar (45.47 milyon dolar) değerindeydi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ripple tarafından yapılan transferlerin detayı dikkat çekici. Şirket tarafından yapılan transferler genellikle “on-demand liquidty (ODL)” servisine ait.

Bu çözüm, XRP’yi sınır ötesi yerleşimler için bir köprü para birimi olarak kullanıyor. Son zamanlarda, finansal kurumların çözüm ihtiyaçları sonucunda çözümden yararlanmasıyla hizmete olan talep hızla arttı.

Büyük XRP Transferleri Dikkat Çekiyor

XRP balina transferleri

Ripple tarafından aktarılan 100 milyon XRP’nin yanı sıra, diğer balinalar da haretklendi. Sonuç olarak son 24 saat içinde büyük miktarda XRP transfer etti.

Anonim bir balina, Ripple’ın ODL ortaklarından biri olan Bitstamp kripto para borsasına 25 milyon XRP yatırdı. İşlem sırasında, fon 11.4 milyon dolar değerindeydi.

Başka bir bilinmeyen Ripple balinasın Bitstamp’taki bir adrese 25 milyon XRP (11.38 milyon dolar) transfer etti.

Yaklaşık 27,4 milyon dolar değerinde toplam 60 milyon XRP, bilinmeyen bir balina tarafından Bitstamp’e aktarıldı.

Bitstamp yine başka bir büyük XRP transferine dahil oldu. Kripto para borsasından bilinmeyen bir cüzdana 25.85 milyon dolar değerinde 56.604.615 token transfer edildi.

Ripple ODL ortağı olan Bitso borsası da listeye dahil oldu. Whale Alert’e göre borsadan bilinmeyen bir adrese 49.2 milyon XRP (22.46 milyon dolar) transfer edildi.

Bir saatten kısa bir süre önce, 25 milyon XRP (11.23 milyon dolar) bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp’a taşındı.

Genel itibariyle token, 24 saat içinde %1,89 ve dünden bu yana %3,24 düşüşle 0,4471 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın