Şubat 20, 2023

%300 Fırlayabilir: Analist Bu Yeni Altcoin’de Yükseliş Bekliyor

Popüler bir kripto stratejisti, yeni piyasaya sürülen bir altcoin için tahminlerini paylaştı.

Popüler kripto analisti Cantering Clark, 160.600 Twitter takipçisine gözünün Blur’da (BLUR) olduğunu söyledi. Analiste göre, trader’lar ETH tabanlı altcoin’in düşeceğine inanıyor ve bu sebeple short pozisyon açıyor. Bu da altcoin için büyük bir ralliyi tetikleyebilir.

“BLUR için hacim ve açık faiz açısından lider borsa OKX. Açık faiz, ilk yükselişin başlangıcına benzer şekilde arttığından, finansman şu anda negatif gidiyor. Bence önümüzde daha çok sıkıştırma (squeeze) var.”

BLUR coin usdt analizi

Short squeeze ya da kısa pozisyon sıkıştırması, açığa satış yapan birçok kişinin pozisyonlarını kapatmak zorunda kalması nedeniyle bir varlığın fiyatının hızla yükselmesi sonucunda görülmektedir.

BLUR söz konusu olduğunda Cantering Clark, altcoin’in 1 doların üzerinde işlem gördüğü sürece tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabileceğine inanıyor.

“Tekrar 1 doların üzerinde olması, tüm zamanların en yüksek seviyesine hızlı bir dönüşe yol açıyor. (…) Boğa görünüyor. 1.50 dolar makul görünüyor.”

Blur coin USD coinbase verisi

Basın zamanında BLUR 1.27 dolar değerinde işlem görüyor ve bu da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.02 dolara ulaşırsa yaklaşık %300’lük bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Cantering Clark, lider altcoin Ethereum’u da inceliyor ve ETH’nin 2019 pazar yapısını yansıtma olasılığına dikkat çekiyor. O dönem ETH 100 dolar civarında bir düzeltmeden önce 100 doların altından 400 dolara kadar yükselmeyi başarmıştı.

“Fomo [kaçırma korkusu] yapmamaya çalışın…

S İ M E T R İ.”

Ethereum dolar fiyat verisi

Trader’ın tablosuna bakıldığında, Ethereum’un 2019 fiyat hareketini taklit etmesi durumunda ETH’nin başka bir büyük düzeltmeden önce 2.000 doların üzerine çıkabileceğini öne sürüyor gibi görünüyor. Baısn zamanında, ETH 1.677 dolar değerinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?