Şubat 16, 2023

Bu Altcoin’in Fiyat Tahminleri Geldi: Yükselişe Geçebilir!

Algorand fiyatı, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,990 dolara ulaştığından beri azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Ulaşılan en düşük fiyat 0,16 dolardı ve ALGO mevcut yükseliş trendine buradan başladı.

Ancak altcoin fiyatı, direnç seviyelerinin önemli bir birleşim noktasında 0,280 dolardan işlem görüyor. Uzun vadeli azalan direnç çizgisi ve 0,280 dolarlık direnç alanı direnci oluşturuyor.

Bu nedenle, fiyat patlak verdiğinde trend yükseliş olarak kabul edilebilir.

Haftalık RSI’daki yükseliş sapması tüm artıştan önce geldi (yeşil çizgi). Gösterge şimdi 50’yi aşarak yükseliş eğilimini teyit edebilir.

ALGO fiyatı kırılırsa, 0,410 dolarlık bir sonraki dirence geçebilir. Ancak, bir ret izlerse, fiyat 0.170 dolar destek alanına geri dönebilir.

Algorand usdt fiyat grafiği

Algorand (ALGO) Fiyatı Yukarı Yönlü Hareketini Sürdüremiyor

Haftalık grafik net olmayan bir okuma sağlarken, günlük grafikteki teknik analiz, fiyatın yukarı yönlü hareketine devam etmeden önce düşme olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Bunun iki ana nedeni şu şekilde.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ilk olarak, fiyat yükselen bir destek hattından düştü ve daha sonra bunu direnç olarak doğruladı (kırmızı simge). İkinci olarak, düşüşten önce trend çizgisi hala sağlam olan RSI’da (yeşil çizgi) düşüş eğilimi görüldü.

Bu nedenle, en olası fiyat tahmini, 0,5-0,618 Fib geri çekilme destek seviyelerine doğru aşağı yönlü bir hareketin muhtemel olduğunu göstermektedir.

Öte yandan, çizginin geri kazanılması bu düşüş tahminini geçersiz kılacaktır. Bu durumda, ALGO fiyatı daha önce belirtilen uzun vadeli dirence doğru 0,410 dolara yükselebilir.

Algorand usdt fiyat analizi

Sonuç olarak, Şubat ayının geri kalanı için en olası Algorand fiyat tahmini, 0,215-0,231 dolarlık 0,5-0,618 Fib geri çekilme destek seviyelerine doğru aşağı yönlü bir harekettir. Öte yandan, kısa vadeli yükselen destek hattının geri alınması, düzeltmenin tamamlandığı ve ALGO fiyatının 0,410 dolara yükselebileceği anlamına gelecektir.

Kaynak : BeInCrypto
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?