Ekim 15, 2022

Yatırımcılar Bu Popüler Altcoin’e Hücum Ediyor!


Son güncellenme : 15.10.2022 - 12:51

Bitcoin fiyatı son birkaç haftadır sabit kalmaya devam ederken, trader’lar farklı kripto varlıklara ilgi göstermeye başladı. Oracle servis sağlayıcısı Chainlink (LINK) ise en çok dikkat çeken altcoin’ler arasına girmeyi başardı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bir süredir Chainlink, yatırımcıların birikim bölgesi dediği 6-8 dolar aralığında işlem görmeye devam ediyor. On-chain veri sağlayıcısı Santiment, Chainlink’in sosyal hakimiyeti arttıkça, analistler harekete geçtiğini belirterek şu yorumu paylaştı:

“Chainlink’in piyasa değeri Cuma günü ~%5 düşüş kaydetti ki bu durum gün içi işlem saatinin sona erdiği andan hemen önce gerçekleşti. LINK’in sosyal hakimiyeti artıyor.”

Chainlink

Analistler Chainlink Hakkında Ne Düşünüyor?

Benjamin Cowen, Chainlink’in Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini düşünenler arasında. LINK’in devam eden ayı piyasası sırasında şu anda birikim aşamasında olduğunu ve boğa piyasası yeniden başladığında daha iyi performans göstereceğini de sözlerine ekledi. Analizin devamını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

[irp posts=”67075″ ]

Ayrıca Chainlink ekosisteminde yaşanan temel gelişmeler de dikkat çekici olmaya devam ediyor. Chainlink, akıllı sözleşmeleri ve güvenli veri paylaşımını sağlamak için birçok proje için en iyi seçim olarak hali hazırda ön plana çıkıyordu.

Yakın zamanda Chainlink, zincirler arası uygulamaları test etmek için fiyat beslemeleri sağlamak üzere dünyanın en büyük bankalararası ödeme sistemi SWIFT ile ortaklık kurduğunu açıklamıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?