Şubat 16, 2023

Shibarium Lansmanı Yaklaşırken Yatırımcılar Bu Altcoin’den Alıyor!

Shiba Inu katman-2 çözümü Shibarium‘u inşa eden Unification (FUND), WoofWork ve PawZone başta olmak üzere birçok projeye güç veriyor. Lansmana sayılı günler kala FUND fiyatı hareketlendi ve bir yıllık grafikte %1280 artış kaydetti. Sonuç olarak fiyat 0,07 dolardan 0,48 dolara fırladı.

unification

ShibaSwap’in baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın Shibarium hakkında bir blog yayınlamasının ardından token Perşembe günü de çift haneli artış gösterdi.

FUND token

Unification (FUND) İyi Bir Yatırım mı?

Unification’ın yerel token’ı FUND, her ay yeni zirvelere ulaşan endekslerde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. FUND neredeyse her iki ayda bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak 31 Ocak 2023’te 0,48 doları kaydetti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere CoinCodex, bu hafta Unification’ın FUND’u için yeni bir fiyat tahmini yayınladı. Tahminleri yükseliş eğilimini koruyor ve “Unification satın almak için şimdi iyi bir zaman” olduğunu öngörüyor.

Bu Duyuru Altcoin Fiyatını Yükselişe Geçirdi: Rekor Kırdı!

CoinCodex’in fiyat tahminine göre yalnızca Şubat 2023’te yaklaşık %46 oranında yükselebilir. Tahmin, mevcut fiyatı olan 0,43 dolardan ay sonuna kadar 0,63 dolarlık yeni bir yüksek seviyeye ulaşacağını iddia ediyor.

Analitik firması ayrıca Mart 2023’te 1 dolar seviyesini aşabileceğini tahmin ediyor. Shibarium’un piyasaya sürülmesinin önümüzdeki aylarda fiyatını yükseltebileceğini tahmin ediyor. Ayrıca token’ı “Güçlü Satın Alma” olarak adlandırıyorlar.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?