Şubat 1, 2023

Yapay Zeka XRP için Şubat Ayını Yorumladı: İşte Olabilecekler!

Ripple (XRP), Ocak ayında yaklaşık %20’lik bir artış göstererek 2023’e iyi başladı. 1 Şubat 2023’te XRP yaklaşık %4 artış gösterdi ve 0,40 dolar seviyelerinde seyrediyor. Altcoin geçen ay 0,43 dolara ulaştı ve bu seviyeleri geri alıp direnci kırmak istiyor.

XRP Fiyatı 28 Şubat 2023’te Ne Olabilir?

Makine öğrenimi algoritması, XRP fiyatının 28 Şubat 2023’te 0,40 dolar olabileceğini öngörüyor.

Algoritmanın tahmini şu an aynı fiyatta. Bu da Şubat ayının çok az kazançla ya da hiç kazanç sağlamadan kapatma ihtimali taşıyor. Tahmine göre altcoin bu ay durgun kalacak veya yatay işlem görmeye devam edecek.

XRP fiyat tahmini

Ancak Trading View’un teknik analizi 12’de bir ‘alım’a işaret ediyor. Hareketli ortalama da 11’de bir ‘dizi alımına’ işaret ederken, osilatörler 8’de ‘nötr’ kalıyor.

Fiyat Artışı Meme Coin Balinalarını Harekete Geçirdi - Yılın Zirvesi!

Yapay zeka, Ocak ayında XRP’nin 1 Şubat 2023’te 0,40 dolardan işlem göreceğini tahmin etmiş ve bu tahminin doğru olduğu ortaya çıkmıştı.

Ripple haberleri

Nitekim balinalar da XRP token’a yoğun ilgi gösteriyor. Balinalar, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse‘un CNBC’ye verdiği bir röportajda firmanın mahkeme kararının SEC’in değil kendi lehlerine olacağına inandığını söylemesinin ardından erken giriş pozisyonu alıyor.

XRP, haber hazırlanırken 0,40 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik günlük işlemlerde %3,5 artış gösterdi. Altcoin, Ocak 2018’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 dolardan %88 düşüş gösterdi.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?