Ocak 23, 2023

Analist İddialı: XRP ve Bu İki Altcoin Patlama Noktasında!


Kripto para piyasası kısa bir süre önce bir ralli tetiklemiş olsa da hafta sonu boyunca yatay seyretti. Bitcoin 22.800 civarında önemli bölgeleri alsa da 23.000’i tamamen ele geçiremedi. Altcoin piyasası ise kritik dirençleri kırma ve bir ralliyi tetikleme konusunda oldukça umut verici.

Popüler analist Michael van de Poppe de benzeri bir görüşe sahip. Analist, listesinde yer alan altcoin’lerin yükselebileceğini belirtti.

Ripple (XRP)

Analistin sepetinde yer alan ilk altcoin Ripple (XRP). XRP, son bir haftada %30 arttı ve 0,42 dolarlık kritik seviyesini ele geçirdi. Yükselişin ardından fiyatta bir düzeltme beklenirken, hemen ardından yeni bir yükseliş hamlesi ihtimali hala yüksek.

XRP fiyat tahmini

“Yaşanan gelişmeler XRP için oldukça işe yaradı. Şimdi 0,395 dolara gerileme ve orayı destek olarak kullanma eğilimi bekliyorum. Bu olmazsa 0,35 dolar izlediğim seviye olacak.”

Balinalar Yakım Oranı %317 Artan Meme Coin’e Akın Ediyor!

Altcoin Piyasasında Fantom’a Dikkat

Fantom, 0,4 dolarlık seviyelere yükselerek asıl fiyat hedefini aşmayı başardı. FTM fiyatındaki yükselişi engelleyen bazı dirençler olduğu için yükseliş hareketi sekteye uğrattı. Ancak boğalar bu sorunları alt ederek iyimser görünümü korumaya devam ediyor.

“Önümüzdeki hafta da aynı devamlılığı sağlamamız gerekiyor. Ancak temkinli olmanızı da öneriyorum. Giriş bölgesi 0,34 dolar civarında ve burası tutulması gereken kritik bir bölge. Hali hazırda bir sıçrama yaptığını unutmamalısınız. Daha katı bir bakış yapacak olursanız 0,305 dolar civarını izleyebilirsiniz.”

Son Altcoin ise Aptos (APT)

Aptos, Kasım ayındaki güçlü başlangıcının ardından bir azalan trend çizerek, dar bir aralıkta kaldı. Nitekim işlem hacminde de iyimser bir tablo görünmüyordu. 2023 yılı ise APT için yepyeni şansları tetikledi ve trend tersine döndü. Yükselişi tetikleyen hacim artarken, momentum da yüksek kaldı.

aptos altcoin fiyat tahmini

“Aptos oldukça hızlı bir ivme kazanıyor ve bu yıl 360 dolara ulaşıp ulaşamayacağı konusunda yorumlar alıyorum. Bu altcoin’de daha tutucu olmalısınız. 11.25 dolar giriş seviyesiyle daha sağlam bir girişi 8,25-9 dolar civarında bulabilirsiniz.”

Kaynak : CoinPedia

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?