Ekim 22, 2022

XRP Beklentileri Arttı: Patlayıcı Hareket Gelecek mi?

SEC ile devam eden davasında önemli gelişmeler kaydeden Ripple, birçok açıdan olumlu bir ivme yakaladı. Yerel token XRP bir süredir yükseliş görünümünü korumaya devam ediyor. Peki fiyat kritik eşik olan 0,50 doları kırabilecek mi?

XRP fiyatı bir ay önce önemli bir yükseliş başlattı. Bu yükseliş ortalama %70 artuşla 0,548 dolara kadar sürdü. Fiyat şu an 0,438 dolar civarında seyrederken, ayılar fiyatı 0,4629 dolarla sınırlandırmak istiyor. Fiyatta bazı yükselişler hala olası görünürken, yatırımcılar 0,50 dolarlık eşiğin aşılmasını istiyor.

XRP Fiyatı Kritik Eşiğe Yakın

XRP fiyat analizi

XRP fiyatı son zamanlarda sahte bir kırılma yaşadı. Bu hamle desteği 0,44 dolardan kırmaya çalışan ayıları 0,425 doların altında tuttu. Bununla birlikte, fiyat hızla toparlandı ve azalan paralel kanalın ötesine yükseldi. Fiyat 0,48 dolara ulaşma olasılığını net bir şekilde gösterdi. Bu arada, kanal içinde kayda değer bir geri çekilmenin yakın göründüğü erken işlem saatlerinden bu yana ayılar daha baskın hale geldi.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Mayıs ayında fiyatın sert düşüşünden sonra fiyat sert bir şekilde konsolide edildi. Buna karşın günlük aktif adres yükselmeye devam etti. Adresler sadece bir haftada 55 binden 200.000’e yükseldi ve ardından 35 binin altına düştü. Adresler 33.700’de en düşük seviyelerini bulduğundan beri, kullanıcının ticaret faaliyeti biraz arttı ve bu da XRP fiyatını etkiledi.

XRP aktif adres sayısı

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinpedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?