Ekim 15, 2022

Veriler Bu Metaverse Coin için Patlama Gösteriyor!

On-chain analitik Santiment, metaverse projeleri arasında tanınan Decentraland ve yerel token’ı MANA hakkında birtakım veriler paylaştı.

Santiment’in yorumuna göre Decentraland (MANA) bir süredir yatırımcıların dikkatinden geçen bir NFT ve sanal gerçeklik varlığı projesi. 2022 yılı boyunca kripto piyasasında yaşanan daralma, önde gelen varlıkların fiyatını azaltsa da pazar payı daha dar olan varlıklar için çok daha zor sonuçlar yarattı. Bunun yanı sıra MANA işlemlerinin kar/zarar oranı son üç yılın en düşük seviyesinde yer alıyor. İyi tarafından bakarsak, bunun metaverse coin için olumlu bir sonuç yaratabilir.

Decentraland fiyat tahmini

MANA fiyat grafiğindeki geçmiş veriler, oranın şu an olduğu kadar düşük seviyelerde yer aldığında, bunu bir ani yükseliş izleyebileceğini gösteriyor. 2019 yılının Kasım ayında, oran şu anda olduğu seviyelerde yer alıyordu ve takip eden 6 hafta içinde proje %610 gibi büyük bir artış gördü. Bunun 2022’de de tekrarlanıp tekrarlanmayacağını elbette zaman gösterecek.

MANA fiyat tahmini

CoinMarketCap verilerine göre MANA, son 24 saat içinde %2.73’lük bir düşüşün ardından ve aynı zaman diliminde 0.6542 dolara ulaştı ve şu anda 0.632 dolardan işlem görüyor. Fiyat geçtiğimiz haftaya kıyasla %9’dan fazla düşüş kaydetti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere MANA’nın 24 saatlik işlem hacmi de %40’tan fazla düşerek 95.791.464 dolarda kaldı ve büyük bir darbe aldı.

MANA şu anda 1.172.450.226 dolar piyasa değeri ile piyasa değeri açısından 42. en büyük kripto para birimi olarak görülebiliyor. Bu, MANA’yı Tezos’un (XTZ) hemen arkasında ve Huobi Token’in önüne hemen önünde olmasına yeterli oluyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coin Edition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?