Sponsorlu İçerik
Şubat 7, 2024

Uzman Analist Ethereum (ETH) Sahiplerinin DeeStream (DST)’i Neden Araştırdığını ve Injective (INJ)’nin Neden Hızla Düştüğünü Açıklıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para piyasası global olarak en karlı pazar yerlerinden biridir. Binlerce yeni meraklı ve deneyimli tüccar, yatırım yapacak heyecan verici fırsatlar için kripto analistlerine bakıyor. Analistler mutlaka garantili başarı anlamına gelmese de, genellikle topluluk içinde değer kaybeden veya yükselen token ve özelliklere dair içgörülere sahiptirler.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Ethereum (ETH) balinaları, OKB (OKB) ve Injective (INJ) gibi projelere yatırım yapmak için uygun zamanlar arıyor, ayrıca geleceği belirsiz olan DeeStream (DST) adında yeni bir proje ve ekibi hakkında detaylı bilgi topluyorlar. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Yüksek Manipülasyon Injective (INJ) Fiyatlarını Etkiliyor

Her iş veya girişimde olduğu gibi, son hedef makul bir kar elde etmektir. Birçok kişi, girişimi veya topluluğu geliştirmek yerine kar elde etmek için kripto para satın alıyor. Bu yüzden Injective (INJ) token fiyatları, fiyat volatilitesi ile mücadele ediyor. Bu, altı ay önceki boğa koşusundan başladı ve tokenin 43 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmasına yol açtı. O zamandan beri neredeyse hiç istikrar kazanmadı ve yazım itibarıyla bir aydan az bir sürede token değeri %15,3 düştü.

Injective (INJ) şu anda 33 dolar değerinde.

Ethereum (ETH) İyi Durumda; DeeStream Daha İyi Durumda

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Eylül 2022’de, Ethereum (ETH) büyük beklentilerle Proof-of-Stake konsensüs modeline geçiş yaptı. Bu stratejik hamle, protokolün işlem hızını, Ethereum’un (ETH) sharding yükseltmesinin tamamlanmasının ardından saniyede 15 işlemden etkileyici bir şekilde 20.000 ila 100.000 işlem aralığına çıkardı.

İçerik göndericisine göre, sadece geleceği belirsiz olan DeeStream’in (DST) Ethereum yatırımcıları tarafından inceleniyor

DeeStream (DST) Rekabeti Geride Bırakıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), blockchain üzerine inşa edilmiş ilk gerçekten merkeziyetsiz çevrimiçi yayın platformu olmak istiyor. Sistemini gerçekten sürdürmek için, platformdaki token sahipleri ve yaratıcılar, DeeStream (DST)’nin yönetimi ve geleceğinde paydaşlardır. Twitch, Kick veya YouTube’un aksine, yaratıcılar karlarını herhangi bir zorluk veya aşırı ücret ödemeden anında çekebilir. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre, Blockchain teknolojisindeki birçok fırsat üzerine inşa etmeyi amaçlıyor, böylece içerik yaratıcılarının hayranlarıyla eşler arası bir ağ üzerinden daha yakın etkileşimler kurmasına olanak tanır. Sadece yaratıcılar değil, DeeStream (DST) sahipleri ve platform kullanıcıları da topluluk görevlerine ve ekosistem hediyelerine katılımlarından kar elde edebileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, proje ve ekibi sadık kalmazsa yatırım kaybı yaşanabilir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), içerik yaratıcılarının bu eşler arası ortamda içerikten para kazanmalarını sağlayacak bir ekosistem kurmayı hedefliyor. Kullanıcılar kolayca kayıt olabilir, içerik paylaşabilir, hediyeler bağışlayabilir ve en çok zevk aldıkları içerik yaratıcılarına abone olabilir. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir yatırım kayıp riski taşımaktadır.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?