Şubat 26, 2023

Geçen Yıl Dibi Bilmişti: Ünlü Yatırımcıdan Altcoin Tahmini Geldi!

Geçen yılki kripto ayı piyasasının dip seviyesini doğru bir şekilde tahmin eden Chris Burniske, lider altcoin Ethereum‘un (ETH) gelecek ay yükselişe geçeceğine inanıyor.

Girişim sermayesi firması Placeholder’ın yöneticisi Chris Burniske, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada kripto piyasasındaki güncel durumu değerlendirdi. Burniske, son zamanlarda piyasa genelinde yaşanan geri çekilmeye rağmen kriptonun güçlü göründüğüne inandığını söyledi.

“Hisse senetlerindeki zayıflık ve faiz oranlarındaki yukarı doğru yeniden fiyatlama göz önüne alındığında kriptonun daha fazla geri çekilmemesine şaşırdım – bullish (boğa). ‘Sadece bekle’ diyenler için, elbette biraz daha geri çekilebiliriz, ancak yakın zamanda yeni dip seviyelerin geleceği yönünde yapılan çağrılar aptalca. Geri çekilmeler, bence mevcut yükseliş trendi içinde konsolidasyon.”  

Girişim kapitalisti ayrıca, Ethereum için gelen bir güncellemenin lider altcoin protokolü için bir yükseliş katalizörü görevi görebileceğini düşünüyor.

“-Ocak’ta BTC canavarlaştı, gerisini yönetti.

-Şubat ayında çoğunlukla konsolide olduk.

-Mart’ta ETH canavarları, ETH staking akışlarını yönlendiren Shanghai güncellemesiyle geri kalanına öncülük edecek.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ethereum İyileştirme Önerisi 4895 (EIP-4895) olarak da bilinen söz konusu güncelleme, stake edilmiş ETH’ye sahip kullanıcıların varlıklarını geri çekmelerine olanak tanıyacak. Güncellemenin önümüzdeki ay yayın alınması planlanıyor.

Yazım sırasında Ethereum 1.615 dolardan işlem görüyor. İkinci en büyük kripto varlığı, Şubat ayında 1.594 dolar seviyesinde başlayan altcoin bu ay için çoğunlukla yatay seyrediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?