Ünlü Trader, Bu Altcoin’in Yatırımcılarını Uyardı: “Ayı Piyasasında”

1970’lerde emtia ticareti işine giren kıdemli grafik uzmanı Peter Brandt, Cumartesi günü yayınladığı bir tweet’e göre Ethereum‘un (ETH) bir ayı piyasasında olduğuna inanıyor.

Kripto Twitter’daki en etkili kişilerden biri, ikinci en büyük blockchain’i “aşırı karmaşık”, “pahalı” ve “garip” olarak tanımladı. Bunun yanında ETH’nin önde gelen “Ethereum katillerinden” biri olan Solana‘ya (SOL) karşı düşük performansının “tamamen garantili” olduğunu ekledi.

SOL tokeni, 2021’de devasa bir büyüme gördükten sonra piyasa değeri ile altıncı sırada yer alıyor, ancak Ethereum’u geçmek için hala yapması gereken çok şey var.

Ethereum topluluğu, Brandt’ın düşüş analizine kızdı ve bazı üyeler trader’ın tweet’lerinin ters bir indikatör olarak kullanılabileceğini iddia etti. Yani Brandt düşecek diyorsa, fiyat yükselebilir. Ünlü trader ise, aşağı yönlü beklentiye girdiğinde daha fazla satın alma zamanının geldiği konusunda şaka yaparak eleştirileri tiye aldı. Aynı zamanda, hoşnutsuz bir takipçisine yanıt olarak Cardano’ya yaptığı düşüş çağrısını da savundu.

JPMorgan da, Ethereum’da düşüş bekliyor

Ethereum yeni yıla zorlu bir başlangıç ​​yaptı ve 1 Ocak’tan bu yana %20’nin üzerinde düşüş yaşadı. 8 Ocak’ta ETH fiyatı, 30 Eylül’den bu yana en düşük seviye olan Coinbase’de 3.000 dolara düştü.

Brandt, elbette, düşüş eğiliminde yalnız değil. JPMorgan Chase araştırmacısı Nikolaos Panigirtzoglou kısa süre önce Ethereum’un zayıf ölçeklenebilirlik nedeniyle merkezi olmayan finans alanındaki pazar payını kaybetmeye devam edeceğini dile getirdi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.