Aralık 28, 2021

Ünlü SHIB Balinası Bu Metaverse Coin’i Depoladı: 3,9 Milyon Dolarlık Alım!

“Gimli” adıyla bilinen bir ETH balinası, yakın zamanda popüler bir metaverse coin’den 3,913,438 dolar değerinde 585.844 token satın aldı.

Şu anda 1 trilyon Shiba Inu tokenine sahip olan ve WhaleStats’ın en büyük yatırımcılar sıralamasında altıncı sırada yer alan bir kripto balinası “Gimli”, The Sandbox (SAND) varlıklarını artırdı. Balina hareketi izleme web sitesine göre, ”Gimli” birikimlerine; 3,913,438 dolar değerinde ek 585.844 SAND ekledi. Bu, büyük yatırımcı tarafından tutulan SAND tokenlerinin toplam bakiyesini 19.528.762 dolar değere sahip 3.132.275 tokene ulaştırdı.

SAND, The Sandbox’ın yerel kripto varlığıdır ve CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerine göre en büyük 32. kripto para birimidir. CoinGecko verilerine göre, yazım sırasınad SAND gün içinde yüzde 8’in üzerinde düşüşle 6,11 dolardan el değiştiriyor.

WhaleStats’a göre ikinci sırada yer alan başka bir Ethereum balinası tarafından da 5,775,962 dolar değerinde 859.518 SAND tokeni satın alındığından, SAND son 24 saat içinde en büyük yatırımcılar tarafından en çok satın alınan on token arasında yerini aldı.

Shiba Inu’nun yanı sıra, “Gimli” isimli ünlü balina; META, NIKE, Ethereum, MANA, MATIC ve diğer bazı coin’lere de sahiptir. ERC-20 tabanlı kripto varlıklarının toplam değeri, yazım saati itibariyle 2,194,059,258 dolar değerindeydi.

Shiba Inu, ETH balinaları arasında dolar değerine göre en büyük token pozisyonu olmaya devam ediyor

WhaleStats analizi, Shiba Inu’nun ETH balinaları arasında dolar değerine göre en büyük token pozisyonu olduğunu ve Ethereum’dan sonra ikinci en büyük holding olmaya devam ettiğini gösteriyor.

Kaynak: WhaleStats

Ethereum balinası “Gimli”, Kasım ayında ve Aralık ayının başlarında Shiba Inu satın alma çılgınlığıyla kripto para dünyasında ün salmaya başladı. KoinFinans, Aralık ayında gizemli yatırımcının 1,1 milyon dolar değerinde 28 milyarlık SHIB token satın aldığını bildirmişti.

Şu anda, ünlü balina şu anda 50,026,428 dolar değerinde 1 trilyonluk Shiba Inu’ya sahip.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.