Ünlü SHIB Balinası Bu Metaverse Coin’i Depoladı: 3,9 Milyon Dolarlık Alım!

0
Ünlü SHIB Balinası Bu Metaverse Coin'i Depoladı: 3,9 Milyon Dolarlık Alım!

“Gimli” adıyla bilinen bir ETH balinası, yakın zamanda popüler bir metaverse coin’den 3,913,438 dolar değerinde 585.844 token satın aldı.

Şu anda 1 trilyon Shiba Inu tokenine sahip olan ve WhaleStats’ın en büyük yatırımcılar sıralamasında altıncı sırada yer alan bir kripto balinası “Gimli”, The Sandbox (SAND) varlıklarını artırdı. Balina hareketi izleme web sitesine göre, ”Gimli” birikimlerine; 3,913,438 dolar değerinde ek 585.844 SAND ekledi. Bu, büyük yatırımcı tarafından tutulan SAND tokenlerinin toplam bakiyesini 19.528.762 dolar değere sahip 3.132.275 tokene ulaştırdı.

SAND, The Sandbox’ın yerel kripto varlığıdır ve CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerine göre en büyük 32. kripto para birimidir. CoinGecko verilerine göre, yazım sırasınad SAND gün içinde yüzde 8’in üzerinde düşüşle 6,11 dolardan el değiştiriyor.

WhaleStats’a göre ikinci sırada yer alan başka bir Ethereum balinası tarafından da 5,775,962 dolar değerinde 859.518 SAND tokeni satın alındığından, SAND son 24 saat içinde en büyük yatırımcılar tarafından en çok satın alınan on token arasında yerini aldı.

Shiba Inu’nun yanı sıra, “Gimli” isimli ünlü balina; META, NIKE, Ethereum, MANA, MATIC ve diğer bazı coin’lere de sahiptir. ERC-20 tabanlı kripto varlıklarının toplam değeri, yazım saati itibariyle 2,194,059,258 dolar değerindeydi.

Shiba Inu, ETH balinaları arasında dolar değerine göre en büyük token pozisyonu olmaya devam ediyor

WhaleStats analizi, Shiba Inu’nun ETH balinaları arasında dolar değerine göre en büyük token pozisyonu olduğunu ve Ethereum’dan sonra ikinci en büyük holding olmaya devam ettiğini gösteriyor.

Kaynak: WhaleStats

Ethereum balinası “Gimli”, Kasım ayında ve Aralık ayının başlarında Shiba Inu satın alma çılgınlığıyla kripto para dünyasında ün salmaya başladı. KoinFinans, Aralık ayında gizemli yatırımcının 1,1 milyon dolar değerinde 28 milyarlık SHIB token satın aldığını bildirmişti.

Şu anda, ünlü balina şu anda 50,026,428 dolar değerinde 1 trilyonluk Shiba Inu’ya sahip.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın