Pes Etmiyorlar! Ünlü SHIB Balinası Milyar Dolarlık Shiba Inu Satın Aldı!

0

Shiba Inu (SHIB), en büyük 1000 Ethereum balinası arasındaki hakimiyetinin büyük bir bölümünü kaybetti. Bu eğilim, SHIB’in yerel bir geri dönüş nedeniyle piyasa değerinin yüzde 12’sini kaybetmesinden sonra daha da kötüleşti. Buna rağmen balinalar biriktirmeye devam ediyormuş gibi görünüyor. Bir balina izleme platformu olan Whale Stats’e göre, “Gimli” adlı bir Ethereum balinası, yakın zamanda dikkat çekici bir şekilde 1,1 milyon dolar değerinde 28 milyar SHIB daha satın aldı.

Ethereum Balinası 28.236.296.316 SHIB Satın Aldı

GameFi endüstrisinin piyasada bir yükseliş trendine atlamasıyla birlikte, Shiba Inu gibi meme coin ve tokenleri uzun vadeli bir fiyat değişimi aşamasına ve hatta daha sonra sermaye ve piyasa değeri kaybına yol açan bir düşüş trendine giriyor.

Farklı varlıkların piyasadaki hakimiyeti genellikle bir trend göstergesi olarak düşünülebilir. Hakimiyet yüzdesi düştüğünde, balinalar genellikle coin’lerini farklı varlıklara yeniden dağıtır. Yani piyasa GameFi ve Metaverse tokenlerine doğru hareket ederken, balinalar da paralarını bu sektörlere aktarıyor. Bütün bu sermaye hareketine rağmen, bazı balinalar hala daha fazla SHIB biriktirme fırsatından yararlanıyor.

Bundan önce, 30 Kasım’da yine bu isimsiz balina, 1 milyon dolar değerinde ek 24,8 milyar SHIB tokeni satın aldı. Ve sonuç olarak, ünlü “Gimli” balinası şu anda 52,9 milyon dolar değerinde 1.2 trilyon SHIB’e sahip.

CoinGeko verilerine göre Shiba Inu yazım sırasında 0.000041 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın