Eylül 28, 2022

Ünlü Politikacı Patlama İhtimali Olan Bu Altcoin’i Almayı Düşünüyor


Son güncellenme : 23.10.2022 - 19:04

  • Eski ABD kongre adayı ve kripto influencer’ı, büyük borsalarda delist edilmesine ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile devam eden davasına rağmen, bir kez daha bu altcoin’e dikkat çekiyor.

Gokhshtein Media’nın kurucusu, podcast yayıncısı ve kripto meraklısı David Gokhshtein, Ripple’ın muhtemelen SEC’e karşı mahkemede kazanmasının önemini bir kez daha vurgulamak için Twitter’dan paylaşımda bulundu. Eski politikacı, halihazırda elinde bulundurduğu XRP çantalarına daha fazla coin eklemeyi düşündüğünü de takipçileriyle paylaştı.

“XRP satın al düğmesine basmak istiyorum”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bu ayın ortalarında Ripple’ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı davayı kazanması durumunda Gokhshtein, XRP fiyatının yükseleceğini ve Ripple’ın büyük bir destek alacağını, bunun yanı sıra popüler altcoin’in “her meşru platformda” olacağını belirtmişti.

Gokhshtein, son tweetlerinden birkaçında, SEC’e karşı yasal savaşta Ripple’ın olası galibiyetiyle ilgili söylediklerini tekrarladı ve eğer Ripple kazanırsa, bu zaferin XRP’nin büyük bir fiyat artışı için bir itici güç olmasını beklediğini yineledi.

Yatırımcı XRP düğmesine basmak istiyor.

Burada “tekrara düştüğünü” itiraf eden yatırımcı, yine de sözlerinin arkasında durdu ve XRP fiyatı patlamadan önce daha fazla altcoin satın almak istediğini de ekledi.


Önceki tweet’lerinde, kripto fenomeni, Ripple SEC düzenleyici kurumuna karşı kazanırsa, yalnızca XRP ve Ripple’ın önemli bir artış yaşamakla kalmayacağını, aynı zamanda tüm kripto endüstrisinin parabolik bir yükseliş yaşayacağını iddia etti.

2020’de Gokhshtein, şimdi XRP’den nefret edenlerin gelecekte bu dijital jetonu kullanacaklarını bile varsaymıştı.

Gokhshtein XRP’nin yanı sıra SHIB’i de destekliyor

XRP, David Gokhshtein’in desteklediği tek altcoin değil. Eski politikacı ayrıca tweet’lerinde en büyük iki meme kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’den (DOGE) de sık sık bahsediyor.

Genel olarak bu yıl Shiba Inu’yu çok destekleyen influencer, meme coin’in harika bir modeli olduğunu ve 0,001 dolara ulaşacağını tahmin ettiğini söyledi (ancak yatırımcı nedense 1 dolarlık bir tahmine uzak). Tweet’lerine göre, Gokhstein, bir yatırımcının hem SHIB hem de DOGE’u elinde tutmasının kabul edilebilir olduğuna ve Dogecoin’in çok sayıda insanı kripto endüstrisine çekme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Ripple CTO’su David Schwartz, XRP Ledger projelerini övdü

Ripple CTO’su David Schwartz, XRP Ledger üzerine inşa edilen projelerin sayısı ve kalitesi karşısında şaşkınlığını ve mutluluğunu dile getirdi. Geliştirici, Sologenic’in NFT pazar yeri ve onXRP modüler ekosistemi de dahil olmak üzere bir dizi projeye dikkat çekti.

Solojenik hakkında yorum yapan Schwartz, her şeyin yolunda olduğunu, ancak XRPL’de NFT’yi önemli ölçüde optimize etmesi gereken bir blok zinciri değişikliği olan XLS-20 ile ilgili sorun çözüldüğünde iyileştirmelerin yapılacağını belirtti.

OnXRP’den bahsetmişken, bir Ripple yetkilisi kullanıcı arayüzünün kalitesine dikkat çekti. Ardından, övgüye yanıt olarak onXRP, ekibin son yedi aydır üzerinde çalıştığı kendi pazar yerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Çoğu kişinin hala bilmediği XRP Ledger projeleri

Her iki projenin de ilerleyişi son zamanlarda manşetlerde yerini alıyor. Örneğin, önde gelen XRP Ledger projelerinden biri olan Sologenic‘in yerel tokeni SOLO, Temmuz ayında büyük kripto para borsası Huobi’de ilk listelenmesini aldı.

Öte yandan onXRP, kısa süre önce ilk ücretsiz oynanabilen battle royale oyunu Maladroids’i duyurdu. Oyun, Armin Van Buuren’in büyük elektronik müzik şirketi Armada’dan sanatçıların yanı sıra XRP ve ekosistemin yerel simgesi OXP’de de kazanç sunuyor.

Daha önce onXRP, fiat para karşılığı XRPL tarafından oluşturulmuş varlıkları satın almak için bir rampa içi çözümün yanı sıra AVAX ile işbirliği içinde bir zincirler arası köprü başlatmıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?