Eylül 18, 2022

Ünlü Analist %850 Patlayan Bu Altcoin’i Biriktiriyor!

  • Kripto topluluğu tarafından yoğun bir şekilde takip edilen bir kripto stratejisti, bir haftadan kısa bir süre içerisinde yüzde 850’den fazla patlama yaşayan az bilinen bir altcoin‘i biriktirdiğini söylüyor.

The Crypto Dog takma adını kullanan popüler kripto analisti, 747.200 Twitter takipçisine, yeni bir move-to-earn kripto para birimi olan Sweat Economy’ye (SWEAT) yoğun bir şekikde biriktirdiğini belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Sweat Economy’nin teknik incelemesinde, kripto varlığı, her yeni SWEAT’i mint etmek için kademeli olarak daha fazla adım gerektirerek, kendisini diğer move to earn token’larından farklı kılıyor.

“Dünyayı fiziksel olarak daha aktif hale getirme vizyonumuza ulaşmak için SWEAT’i zamanla basmak daha zor olacak.

“Dünyayı fiziksel olarak daha aktif hale getirme vizyonumuza ulaşmak için, zamanla SWEAT’ın mint edilmesi daha zor hale gelecek. Bu, yalnızca hareketleri bugün yarından daha fazla SWEAT sağladığından kullanıcıları hemen harekete geçmeye teşvik etmekle kalmaz aynı zamanda model giderek artan marjinal üretim maliyetini temsil ettiğinden SWEAT’ın faydasını korur.”

Teknik bir bakış açısıyla The Crypto Dog, SWEAT’in 0,55 dolarlık kilit direnç alanının üzerinde işlem gördüğü için yükselişe geçtiğini söylüyor. Kripto stratejisti ayrıca SWEAT’in potansiyel olarak, tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydedebileceğini tahmin ediyor.

“Hızlı SWEAT güncellemesi: ivmeyi alamadık. Ama umrumuzda olduğunu sanmıyorum. SWEAT, neredeyse tüm diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans göstererek yukarı doğru yürümeye devam etti. Günde yüzde 20’nin üzerinde artış var.

Cennete mi gidecek? Tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece yüzde 25 uzaktayız. Akla uygun bir şekilde değerlendirirsek, bunu aşıp sağa doğru hareket edebiliriz.”

sweat economy grafiği

Yazma sırasında SWEAT, gün içinde yaklaşık yüzde 26 artışla 0.067 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu da altcoin’in 13 Eylül’deki 0,007 dolarlık fiyatına göre yüzde 857’nin üzerinde bir artış anlamına geliyor. SWEAT, 14 Eylül’de tüm zamanların en yüksek değeri olan 0.087 dolara ulaşmıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?