Ocak 16, 2023

Twitter 30 Kripto Varlık için Yeni Desteğini Duyurdu!


Twitter, kullanıcıların token’ların fiyatlarını aramasına ve incelemesine olanak tanıyan yeni kripto özelliğini genişletmeye devam ederek birçok token için destek ekledi.

Yeni eklemeler, sosyal medya devinin 21 Aralık’ta Twitter Business hesabı tarafından duyurulan “$Cashtags” özelliğinin bir parçası. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) bu özelliğin ilk kripto varlıkları olarak ön plana çıkmıştı.

Önünde dolar işareti ($) bulunan bir kripto varlık için tweet atmak ya da arama yapmak artık bu semboller için fiyatlandırma grafiklerine bağlantı veriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere şu ana kadar USDT, XRP, Binance USD, Cardano, Solana, Polygon, Litecoin, Dai, Avalanche, Uniswap, Dogecoin ve Shiba Inu dahil olmak üzere piyasa değerine göre en iyi 50 tokenin 30’u listede yer alıyor.

Dogecoin Twitter topluluğu, yeni Twitter CEO’su Elon Musk‘ın meme coin’e verdiği desteğe ek olarak bu özelliğe dahil ettikleri için teşekkür etti.

Bununla birlikte, haber hazırlanırken Binance’in token’ı BNB, USD Coin, OKB, Lido Staked Ether gibi bazı önemli eksiklikler göze çarpıyordu.

Twitter Kripto Para Özelliklerini Arttıyor

Listenin devamında Wrapped Bitcoin (WBTC), Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Stellar, Internet Computer (ICP), Decentraland ve The Sandbox yer alıyor.

Fiyatı %70 Artan Metaverse Token'dan Yeni Duyurular Geldi!

Özellik şu an grafiklere ve satın alma bağlantılarına yönlendirirken gelecekte nasıl bir gidişata sahip olacağı belirsizliğini koruyır. Fiyat verileri şu an TradingView’den alınıyor. Nitekim satın alma linkleri Robinhood borsasına yönlendiriyor. Nitekim Twitter ve Robinhood herhangi bir ortaklık anlaşması yapmadı.

Elon Musk, Twitter’ın başına geçtiğinden bu yana, kripto para tabanlı ödemelerin Twitter’a olası entegrasyonu da dahil olmak üzere “Twitter 2.0” vizyonunun neye benzeyebileceğine dair ipuçları paylaşmıştı.

Kaynak : CoinTelegraph

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?