Ocak 16, 2023

Fiyatı %70 Artan Metaverse Token’dan Yeni Duyurular Geldi!

Metaverse projesi Decentraland (MANA), 2023 yılının başında artan metaverse trendinden yararlanmayı başardı. MANA, 30 Aralık’tan bu yana 0,284 dolarlık tabandan yükseldi. Sonuç olarak metaverse token yeni yılın başından bu yana 14 günü yükselişle kapattı.

MANA, son 24 saatteki kazancının bir kısmını kaybetmiş olsa da fiyat ortalama %22 arttı. Metaverse token fiyatı haber hazırlanırken 0,67 dolardan işlem görüyor. Fiyat geçtiğimiz haftaya kıyasla %70 artış kaydetti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son 24 saatte yaşanan artışın başlıca nedeni Avustralya Açık’ın başlaması gibi görünüyor.

Decentraland metaverse token haberleri

Decentraland nispeten düşük bir piyasa değerine sahip olsa kripto para piyasasında yaşanan rallilere güçlü bir şekilde katılmaya çalışıyor.

Oyun ve metaverse temalı diğer token’lar da geçtiğimiz haftaya kıyasla güçlü artışlar kaydetti. Sonuç olarak GALA %30 arterken, SAND %32 civarında artış kaydetti.

Decentraland ve Avustralya Açık Metaverse İşbirliği

2023 Avustralya Açık, Melbourne Park’ın ev sahipliği yaptığı bir Grand Slam tenis turnuvasıdır. İlk tur maçları 16-29 Ocak 2023 tarihleri arasında başlarken. Avustralya Açık’ın 111’inci, Açık Dönem’in 55’inci ve yılın ilk Grand Slam’i olacak.

Resmi Decentraland Twitter hesabında yayınlanan bir tweet‘te, böylelikle Avustralya Açık metaverse’ü “AOmetaverse” Decentraland’e geri döndü.

“AOmetaverse” ve metaverse’in eğlence merkezi olan Vegas City, Decentraland’teki en büyük ticari bölge olarak da biliniyor. Avustralya Açık 2023’ün 14 günlük aktivasyonuyla ilgili ayrıntıları paylaşmak üzere 17 Ocak için bir Twitter Spaces etkinliği planladı.

Nitekim geçtiğimiz hafta Decentraland ek kullanıcı özelliklerini tanıtarak gündeme girmeyi başarmıştı. Güncelleme yeni profil özellikleri ve avatar işlevleri de ekliyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?