Toncoin (TON) ve Ethereum (ETH) Balinaları Yeni Proje Raffle Coin’i (Raff) Araştırıyor!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para piyasasında ciddi hareketler başladı, geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) yatırımcılar tarafından araştırılırken, Toncoin (TON) ciddi yüzde kazançlarıyla yükselişte ve Ethereum (ETH) yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine göz kırpıyor. Zamanlar değişti, her biri kendi benzersiz fırsatını sunuyor ve dünyanın dört bir yanından yatırımcıları çekiyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF), Toncoin (TON) ve Ethereum (ETH) hakkında en son gelişmeler: Son hareketleri, boğa eğilimleri ve son derece dinamik kripto piyasasında yer kazanma potansiyeli.

Toncoin (TON) Boğa Tahminleri Arasında Yükseliyor

TON coin (TON), bu hafta yedi gün içinde %30’a varan bir artış elde etti. Aylık grafikte, optimist bir eğilim gösteriyor. Analistler, bu nedenle, Toncoin (TON) fiyat hedeflerini artırdılar, bu da kolayca yıl sonu hedefi olan 3.56 doları ulaşabileceği anlamına geliyor.

Yine de, son fiyat hareketi arasında, Toncoin (TON) kripto piyasasında yüksek büyüme arayan tüccar ve yatırımcıların dikkatini kolayca çekecek.

Ethereum (ETH) Yeni Tüm Zamanların En Yükseklerine Göz Dikti

Üst düzey kripto para analistlerinden Michaël van de Poppe, son Ethereum (ETH) tahminiyle kripto topluluğu arasında şok dalgaları gönderdi. Bunlar, yatırımcı grubunun iyimserliğini, Dencun yükseltmesi gibi yaklaşan kilometre taşlarını işaret eden özelliklerdir, bu da Ethereum’un (ETH) daha iyi güvenlik ve sürdürülebilirlik ile daha da ölçeklenmesini vaat ediyor.

Bu arada, bu hafta Bloomberg raporunda, ilk Ethereum (ETH) spot borsa yatırım fonunun (ETF) büyük olasılıkla onaylanacağı ortaya çıktı. Bir ETF onayı, varlığın boğa hissiyatını daha da artırır ve piyasaya kurumsal yatırımların kapısını açar, görünürlüğü artırır.

Ethereum (ETH), büyüyen yatırımcı güveni ve oyun değiştiren gelişmelerin piyasayı eşi benzeri görülmemiş aktivite ve değerleme seviyeleri için açmasıyla kritik bir direnç seviyesine yaklaşmaya hazır.

Raffle Coin (Raff): Blockchain Üzerinde Piyango Oyununu Devrim Yapıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Raffle Coin (RAFF), kullanıcılarının dünya genelinden gerçek mallarla birlikte blockchain üzerinde piyangolara katılmalarını sağlayan merkezi olmayan bir piyango sistemi kurmak istediği iddia ediliyor. Uygulamanın kullanıcıları, çekilişlerine anında, günlük veya haftalık katılır ve ek olarak aylık mega jackpot çekilişi sunar. Geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

İçerik göndericisine göre, Raffle Coin (RAFF) kazançlarını kripto ödülleriyle değiştirme veya bonus sadakat şeması gibi bazı özellikler, yatırımcıları Raffle Coin (RAFF)’i yakından inceliyor. Gelir paylaşımına açık olan ön satış sahipleri için bir fırsat sunan ve 1. Aşamada olan Raffle Coin (RAFF), token başına 0.016 dolardan satılıyor proje yenidir ve geleceği belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Raffle Coin tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raffle Coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?