Kasım 12, 2022

Terra Classic Lottery’nin İkinci Turu Sona Erdi – İşte Yakılan LUNC Miktarı!


Son güncellenme : 13.11.2022 - 01:13

Terra Rebels, Terra Classic oyununun ikinci turundan sonra 7.93 milyon LUNC yakımı gerçekleştirdi.

Terra Rebels yöneticisi ClanMudhorn’un dün paylaştığı bir tweet’e göre, Terra Rebels piyango oyununun ikinci turunda kazanan 18.3 milyon Terra Luna Classic (LUNC) aldı ve Rebels’ın yakım cüzdanına 7.9 milyon LUNC gönderildi.

Oyun tarafından yakılan toplam LUNC miktarını iki turun sonunda yaklaşık 18.5 milyon LUNC oldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bağımsız Terra Classic geliştirici grubu oyunu yaklaşık iki hafta önce başlattı. Söz konusu uygulama Terra Rebels’ın Terra Classic ağı üzerine inşa ettiği ilk merkezi olmayan uygulamadır.

Yeni ayrıntılar, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana bir yeniden markalaşma sürecinden geçtiğini ortaya koyuyor. Örneğin, oyunun teması artık aya giden bir görevi tasvir ediyor. Geliştiriciler, “Terra Rebels Piyango Oyunu” olan adı “Terra Rebels Moonshot” olarak değiştirdi. Ek olarak, oyun turlarına artık “Görevler” kategorisi de dahil oldu. Bunun yanı sıra katılımcılara “Astronotlar”, ödül parasına “yakıt” ve biletlere “Ay biletleri” ismi veriliyor.

Ancak, yeniden markalaşmaya rağmen, Terra Rebels Discord’dan gelen ayrıntılar, oyunun modalitelerinin aynı kaldığını gösteriyor. Ay biletlerinin fiyatı hala 5000 LUNC ve her bir görev yedi gün sürüyor. Oyun, havuzun %60’ını kazanana ve %26’sını yakım cüzdanına gönderiyor.

LUNC için Öneriler Geliyor

Projeden heyecan duyan topluluk üyeleri, işleri daha ilginç hale getirmek için önerilerde bulunmaya başladı.

Örneğin, bir kullanıcı, piyango biletlerinin katılımcılara NFT olarak düzenlenebileceğini, bu nedenle kazanmasalar bile katılım için ödül olarak bir şey alabileceklerini belirtti. Aynı zamanda, bir başka topluluk üyesi, oyunun her tur için değişen zaman sınırlarına sahip farklı modlara sahip olabileceğini de önerdi. Örneğin, daha az sabrı olan insanlar 24 saatlik bir tur seçebilirken, daha fazla kazanma şansına sahip olmak isteyenler bir ay sürecek bir tur seçebilirler.

Bunların yanında ReXx of the Terra Rebels tarafından dün paylaşılan bir tweet’e göre, Görev 3 çoktan başladı ve LUNC topluluğu üyeleri resmi Terra Rebels web sitesindeki “DAPPS” sekmesine giderek oyuna katılabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?