Mart 17, 2024

Sonraki Seviye Karlar: %500 Büyüme Potansiyeli Olabileceği İddia Edilen 3 Altcoin

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin kısa süre önce önemli bir düşüş yaşadı ve piyasadaki bozulma nedeniyle sadece bir gün içinde milyonları sildi. Bu çalkantılı atmosfere rağmen, bazı altcoinlerde fırsat ortaya çıkmaktadır. Bu alternatif dijital para birimleri, mevcut türbülansın ortasında bile muazzam bir büyüme potansiyeli sunuyor.

BlastUP Ön Satış: Değişken Kripto Alanında Öngörülebilirliğin İşareti

Sponsorlu içerik göndericisine göre ön satış tokenları detaylı incelemelerle yatırımcıların kendi iradeleriyle karar verebileceği proje satış yeridir. BlastUP projeside şuanda ön satışına devam ediyor, fakat geleceği belirsizdir detaylı araştırmalar yapıldıktan sonra karar verilmelidir.

İçerik göndericisine göre BlastUP, ETH ve sabit coinler için yerel getiriye sahip tek Katman 2 çözümü olan Blast’taki ilk launchpad’dir. Ön satışından sadece birkaç ay sonra, bu platform şimdiden 2 milyon doların üzerinde para topladığı iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

BlastUP token’ın ön satışının beşinci aşaması devam ediyor ve şu anda token’ın fiyatı gelecekte başarılı olabilir borsalar tarafından kabul edilebilirse yükselebileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

İçerik göndericisine göre bu aşamada BlastUP token satın alanlar, ücretsiz tokenların bir kısmını dağıtan bir Airdrop’a özel erişim kazanırlar. Ayrıca, stake etme yoluyla ekstra ödüller kazanabilir ve kademeli IDO lansmanlarına katılabilirler. Dikkatli araştırmanızı yapmadan herhangi bir işlem yapmayın.

BlastUP, Blast ekosistemi ile herkesin karşılıklı büyümeden fayda sağladığı sağlam bir topluluk oluşturmaya kararlıdır. Yapay zeka ve Web3 araçlarını birleştirmeye yönelik iddialı planlarıyla BlastUP, sorunsuz DApp lansmanları için gerçekten ödüllendirici ve güvenli bir ortam yaratmayı hedefliyor.

BlastUP yükselişte, kripto girişimlerini topluluk öncelikli bir vibe ve kalbinde inovasyon ile besliyor. BlastUP, 2026’ya kadar büyük planlarla Blast ekosisteminde hızla gidilecek merkez haline geliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

Aptos, Movement Labs ile İş Ortaklığı Yapıyor: Kripto Piyasasında Potansiyel Fiyat Akışı Tahminleri

Aptos’un Movement Labs ile yeni ortaklığı, birlikte çalışabilirlik konusunda gelecekte ilerleme potansiyeli olduğunu gösteriyor. En son ittifak göz önüne alındığında, kriptonun 14,42 dolar olan mevcut fiyatı yükseliş trendine hazır görünüyor. SMA 10 günlük ve 100 günlük satın alma göstergesi. Bu göz önüne alındığında, 13,77 dolar’lık en yakın direnç aşılabilir, hatta potansiyel olarak 15,82 dolar’ lık ikinci direnç seviyesine ulaşabilir. Kısa vadede, bu bir yükseliş senaryosu oluşturuyor.

Aksine, Movement Labs ile işbirliği yapma kararı belirsizlik taşıyor. Strateji, kriptoyu fiyatını etkileyebilecek denenmemiş arazilere maruz bırakabilir. Mevcut fiyatı 14,42 dolar olan Aptos, en yakın destek seviyesi olan 9,07 dolar’ın altına düşebilir, hatta muhtemelen ikinci destek seviyesi olan 6,41 dolar’a kadar inebilir. Dolayısıyla, umut verici beklentilere rağmen, bu ortaklık uzun vadede bir düşüş senaryosu da yaratabilir.

Avalanche (AVAX) Yönetişim Haberleriyle Yükseldi, Potansiyel Düzeltmeyle Karşı Karşıya

Avalanche’ın geliştirilmiş yönetim yapısıyla ilgili haberler son yılların en yüksek seviyelerine çıkmasına neden oldu ve mevcut fiyat verileri de bu yükseliş sinyallerini destekliyor. AVAX 57,25 dolar ile ikinci direnç seviyesi olan 51,66 dolar’ın üzerinde tutunuyor. Hem 10 hem de 100 günlük Basit Hareketli Ortalamalar “alım” sinyali veriyor ve iyimserliği daha da artırıyor. MACD’den gelen uyumlu yön bu olumlu görünümü güçlendiriyor.

Ancak, piyasaların dalgalandığını ve mevcut yüksek seviyenin düzeltmelerle karşılaşabileceğini unutmamak çok önemlidir. RSI, potansiyel aşırı alım koşullarına işaret eden bir “satış” öneriyor. Ayrıca, 33,98 dolar’daki en yakın destek seviyesi mevcut fiyatın önemli ölçüde altında ve kısa vadede aşağı yönlü riske işaret ediyor. Bu nedenle, hem kısa hem de uzun vadeli yatırımları değerlendirirken denge önemlidir.

Sonuç

Aptos ve Avalanche potansiyel sergilerken, yörüngeleri piyasa dalgalanmaları, ortaklıklar veya yönetim değişikliklerinden etkilenebilir. Öte yandan BlastUP, konsepti ve ilk yatırımcıları şimdiden etkilemiş olan Blast ekosistem desteğiyle geleceği başarılı olacak mı yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?