Mart 15, 2024

Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) Yatırımcıları Yeni Ön Satışı Radarlarına Aldı!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sürekli gelişen kripto para dünyasında, üstel getirilerin cazibesi genellikle yüksek büyüme potansiyeline sahip yenilikçi projelere dikkat çekiyor. Bunlar arasında, Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) topluluklarından bir yatırımcı konsorsiyumunun ilgisini çektiği iddia edilen geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) bulunuyor. Yatırımcılar dalgalanma ve belirsizlikler arasında gezinirken, geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) başarılı olacak mı merak ediliyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raffle Coin’in (RAFF) satış öncesi aşamalarında yaşanan gelişmeler, Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) yatırımcıları tarafından araştırılıyor.

Solana (SOL) Ağ Kesintilerine Rağmen Yenilenen İlgi Görüyor

Solana (SOL) aylık fiyatında %35,44’lük bir artışla 108 dolar’dan 147 dolar’a yükselen önemli bir artış yaşadı. Solana (SOL) altcoinler arasında favori olsa da, kayda değer ağ kesintileri nedeniyle itibarı zarar gördü. Bu zorluklara rağmen, genel kripto piyasasında bir artış görüldü ve yatırımcı güveni 2024’te geri döndü. Ancak, Solana (SOL) ile ilişkili dijital varlıklara yapılan yatırımlar bu dönemde önemli bir giriş görmedi.

Başlangıçtaki isteksizliğe rağmen, Solana’yı (SOL) çevreleyen bu yatırım eğiliminde kademeli bir değişim olduğuna dair göstergeler var. CoinShares’in ‘Haftalık Dijital Varlık Fonu Akışları Raporu’ndan elde edilen son veriler kayda değer bir değişikliği ortaya koyuyor. Solana (SOL) yatırım ürünleri, geçtiğimiz hafta boyunca yaklaşık 24 milyon dolarlık giriş çekerek yenilenen ilgiye tanık oldu.

Ethereum (ETH) Kuantum Tehditleriyle Karşı Karşıya

Ethereum (ETH) %7,79’luk bir artışla 3.675 dolar ile 3.947 dolar arasında değişen haftalık bir fiyat artışına tanık oldu. Teknolojideki hızlı ilerlemelerin ortasında Ethereum (ETH), kuantum saldırılarının ortaya çıkan tehdidiyle karşı karşıya.

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin, blok zinciri güvenliğine yönelik kuantum tehditlerini öngörerek, bu zorluklara karşı koymak için önleyici adımlar attı. Ethereum (ETH) blok zincirinin mevcut kriptografik temeli, gelişmiş kuantum teknolojisi tarafından istismara açık önemli bir güvenlik açığı olarak tanımlanmaktadır.

Raffle Coin (RAFF) Ön Satışı Araştırılıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Raffle Coin (RAFF) hesabı oluşturduktan sonra, kullanıcılar çeşitli kripto para birimleri kullanarak anında para yatırabilir ve kripto para birimleri, arabalar, tatiller, hafta sonları şımartmak, giyim ve daha fazlası gibi cazip ödüller içeren çeşitli çekiliş listelerine erişimin kilidini açabileceği iddia ediliyor. İster anlık, ister günlük, haftalık veya aylık mega çekiliş olsun, Raffle Coin (RAFF) kullanıcıları sadece bir düğmeye tıklayarak girebilir, kolaylık ve erişilebilirliği artırır. Proje yenidir ve başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Tüm işlemlerin blok zinciri üzerinde güvenli, şeffaf ve değişmez olması sayesinde Raffle Coin (RAFF) daha dürüst, istikrarlı ve güvenilir bir piyasayı teşvik ettiği iddia ediliyor. Ayrıca, platformun ürettiği ücretlerin %40’ı ön satış yatırımcıları arasında orantılı olarak dağıtılmakta ve platformun erken destekçileri ödüllendirme konusundaki kararlılığını göstermektedir. Şu anda, ön satışının Birinci Aşamasında, Raffle Coin (RAFF) tokenleri 0,016 dolar fiyatla sunuyor ve toplam altı ön satış aşaması planlanıyor. Yatırım kayıp riski bulunuyor dikkatli olunmalı.

Raffle Coin tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raffle Coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?