Mart 16, 2024

Solana (SOL) ve Cardano’daki (ADA) Yatırımcıları Yeni Proje Geleceği Belirsiz Olan Raffle Coin’i (RAFF) Araştırıyor!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Solana (SOL), merkezi olmayan uygulamaların (dApps) uygulamalarını başlattığı bir platform haline geldi. Solana (SOL) protokolü, esas olarak özellikleri nedeniyle kriptoda favori haline gelmiştir. Öte yandan Cardano (ADA) protokolü bir proof-of-stake protokolüdür. Blok zinciri protokolüne tamamen güvenilerek tasarlanan Cardano (ADA) güvenli ve emniyetlidir.

Solana (SOL) ve Cardano (ADA) sahiplerin Raffle Coin (RAFF) projesini incelediği iddia ediliyor.

Cardano (ADA) bir fiyat düzeltmesine mi hazırlanıyor?

Cardano (ADA) piyasa trendlerine teknik açıdan bakıldığında, önümüzdeki günlerde bir fiyat düzeltmesi yaşanabileceği görülüyor. Cardano (ADA) son yedi gün içinde %9,44 oranında piyasa değeri kazanmış olsa da, piyasada etkileyici bir hareketlilik yaşanmadı.

Piyasa aktivitesindeki bu düşüş, şu anda günlük yaklaşık 1,2 milyar dolardan işlem gören Cardano’nun (ADA) günlük işlem hacmini etkiledi.

Solana (SOL) token başına 172,50 dolar’dan satılıyor

Bu yazı yazılırken Solana (SOL) şu anda token başına 172,50 dolardan satılıyor. Geçtiğimiz ay Solana (SOL) tokenı piyasa değerinde %50’nin üzerinde değer kazandı. Bu, Solana’nın (SOL) toplam piyasa değerini 76 milyar dolara çıkararak Solana’ya (SOL) piyasa değerine göre 5. sırayı kazandırdı.

Haberler, Solana’nın (SOL) kripto piyasasında ilgi gören meme token ile başka bir artış görebileceğini bildiriyor.

Raffle Coin (RAFF) tokenı başarılı olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) kullanmanın faydaları, platform hakkında cazip olan şeydir. Raffle Coin (RAFF), kullanıcıların günler, haftalar ve aylara yayılan uzun bir çekiliş listesinin keyfini çıkarmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcılar kazançlarını anında çekebilecekleri iddia ediliyor, kesin değildir. Proje yenidir ve yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) token başına 0,016 dolar’a satıldığı iddia ediliyor. Ön satışın sadece birinci aşamasında, Raffle Coin (RAFF) kripto para severler tarafından araştırılıyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) geleceği başarılı olacak mı merak ediliyor.

Raffle Coin tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raffle Coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?