Solana (SOL) ve Cardano (ADA) Yatırımcıları Yeni Kazançlar İçin DeeStream (DST) Ön Satışını İnceliyor!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Şu anda kripto para piyasası kolektif bir artış yaşıyor. Kripto para fiyatları dakika başı ikiye katlanıyor. Birçok yatırımcı karlarla dolarken, diğerleri kripto çılgınlığının dinmesini sabırla bekleyerek, yeniden yatırım yapmak için mükemmel zamanı tahmin ediyor.

DeeStream (DST), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) gibi yükselen kripto para yatırımcılarının piyasadan faydalanmalarını sağlayacak şekilde ortaya çıktığı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Solana (SOL) Yükselecek mi?

Bir yıl içinde, Solana (SOL) değerinde %485.84’lük muazzam bir artış yaşadı. Geçen ay %27.62, sadece son 7 gün içinde ise %26.11 değerinde bir artış yaşadı. Solana (SOL) sahipleri ve herkes için açık ki, Solana (SOL) piyasada oldukça iyi bir performans sergiliyor.

Yine de, bu Solana (SOL) sahipleri, Solana’nın (SOL) büyümesinden ne kadar memnun olurlarsa olsunlar, hala DeeStream (DST)’e yatırım yapmak için kripto para projesi ve ekibi hakkında araştırmalar yapıyorlar.

DeeStream (DST), içerik akışını iyileştirmek, deneyimi kendisini geliştirmek ve topluluklar arasında bağlantıyı kolaylaştırmak için blockchain teknolojisini kullanan tamamen merkeziyetsiz bir akış platformu kurmak istediği iddia ediliyor. Kendine has bir fayda tokeni, DST’ye sahiptir. Fakat projenin geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır, risk bulunuyor.

Cardano (ADA) Sahipleri Kripto Çılgınlığını Yönlendiriyor

Son ayda, Cardano (ADA) sahipleri oldukça memnun kaldı. Cardano (ADA), aylık %43.90 değer artışıyla bazı tatmin edici haftalık artışlar da yaşadı.

Cardano (ADA) yatırımcıları, DeeStream’i (DST) yakından inceliyor ve yatırıma değer olup olmadığı hakkında projeyi detaylıca analiz ediyorlar.

DeeStream (DST), Çılgınlık ve Heyecanın Ötesinde

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeeStream (DST), ilk ön satış aşamasında. Şu anda sadece 0.04 dolar fiyatla satılıyor. Bu satış fiyatından Solana ve Cardano yatırımcıları araştırma yapıyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

YouTube ve Twitch gibi platformlara rakip olmak için mükemmel bir şekilde konumlandırılmış bir platform için, DeeStream’in (DST) hype’ı sürpriz olmadığı iddia ediliyor.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?