Ocak 17, 2023

SkyBridge Kurucusundan Kripto ve Bitcoin Yorumu: Beklentim Yüksek!


İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen Reuters Küresel Piyasalar Forumu’nda konuşan SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, “Eğer Bitcoin 35.000 dolara geri dönebilirse, SkyBridge harika bir yıl geçirecek,” yorumu yaptı.

Şirketi SkyBridge üzerinden yorum yapan Anthony Scaramucci, Bitcoin fiyatı için oldukça “yükselişte” olduğu yorumunu yaptı. Scaramucci, Ocak 2023’te başlayan rallinin arzı kısıtlayarak fiyatları yükselebileceğinin altını çizdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin, 2022’de %64’ten fazla düştükten sonra bu yıl 21.000 dolarlık seviyelere dönmeyi başardı.

SkyBridge; Bitcoin, ETH, SOL, ALGO gibi varlıklara yatırım yaptı. Şirketin 2022’deki kayıplarının ardından 2023 getirilerini artırmaya odaklandığı haberleri yaygın. Şirket bu kapsamda kredi seçenekleri de arıyor.

“Yapılandırılmış kredi, ipoteğe dayalı menkul kıymetler, kredi kartı borcu, otomobil kredileri cazip bir alan.”

Geçtiğimiz Eylül ayı itibariyle, firması 800 milyon doları dijital varlıklarla ilgili yatırımlar olmak üzere 2,2 milyar doları yönetiyordu.

Scaramucci, SkyBridge’in yıl ortasından önce FTX’ten %30’luk bir hisseyi geri almayı umduğunu doğruladı. Ancak kripto para borsasının iflas süreci devam ettiği için zaman çizelgesinin belirsiz olduğunu belirtti.

Kaynak : Reuters / FXExpire

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?