Ocak 17, 2023

Efsanevi Trader Bitcoin için Seviyeleri Verdi: Büyük Ralli Bu Tarihte!


“Efsanevi trader” olarak tanımlanan Peter Brandt, Bitcoin (BTC) fiyatı için heyecanlandıran tahmin yaptı. Brandt, BTC’nin iki yıl içinde yeni zirvelere çıkabileceğine inanıyor.

Peter Brandt, 692.000’den fazla takipçili Twitter hesabında Bitcoin tahminini paylaştı. Trader, BTC’nin bu yıl yeni bir boğa piyasası başlatmasının mümkün olduğunu ancak kesin olarak ne olabileceği konusunda kimsenin bir tahmini olamayacağını belirtti.

“Herhangi birisi piyasalar hakkında çılgın tahminler yapabilir. Gerçekte hiç kimse piyasalarda ne olabileceğine dair ipucuna sahip değil, olamaz da.”

Peter Brandt Bitcoin fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere trader’ın grafiğine bakıldığında Bitcoin fiyatının bu yılın 2. çeyreğine kadar 30.000 doların üzerine çıkabilecek bir “ters baş ve omuz” formasyonun ana hatlarını çiziyor gibi görünüyor. Ters baş ve omuz formasyonu, bir düşüş trendinin potansiyel sonunu gösterdiği için yatırımcıların aradığı formasyonlardan biridir.

Brandt ayrıca Bitcoin’in olası uzun vadeli fiyat hareketini gösteren bir grafik de paylaştı.

Bitcoin uzun vadeli fiyat analizi

Trader’ın grafiğine göre Bitcoin, ters baş ve omuz formasyonundan çıktıktan sonra yeni bir boğa piyasası başlatabilir. Sonrasında fiyat 70.000 dolara ulaşabilir ve 33.000 dolar civarında bir düzeltme yapabilir. Öte yandan fiyat 2025 yılına kadar 175.000 dolara kadar yükselebilir.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?