Ağustos 29, 2023

Shibarium Önemli Bir Aşamayı Daha Geçti: Shiba Inu Topluluğu Heyecanlı!


Shiba Inu ağı çok beklenen katman-2 çözümü Shibarium ‘a kavuşmasına rağmen istediği performanstan çok uzaktaydı. Ancak katman-2 çözümünün benimsenmesi artarken, topluluk da desteğini katlayarak arttırmaya devam ediyor. Verielre göre ağdaki cüzdan sayısı 100.000’i geçmiş durumda.

Baş geliştirici Shytoshi Kusama, 28 Ağustos’ta yayınlanan bir blog yazısında Shibarium’un işlevsel bir şekilde yeniden aktif edildiğini duyurmuştu. Kusama, Shibarium’un ‘canlı’ durumda olduğunu belirttiğinde, platformda 350.000 işlem yapan 65.000 cüzdan kaydedilmişti.

Shiba Inu Lideri Müjdeyi Verdi: Shibarium Yeniden Aktif!

Shiariumscan.io tarafından bildirildiği üzere, bu cüzdanlarda %55,8’lik etkileyici bir artış ve işlemlerde %20,2’lik bir artışla önemli bir büyüme anlamına geliyor. Şu anda toplam cüzdan adresi sayısı 101.401 civarında. Shibarium’un 28 Ağustos’ta yeniden piyasaya sürülmesinin ardından tek bir gün içinde 35.000 cüzdanın daha katıldığını belirtmek gerekir.

Shiba Inu haberleri

Her biri ortalama 5 saniyelik blok süresine sahip toplam 439.210 işlem gerçekleşmiştir. Ayrıca, mevcut blok sayısı 327.872’dir. Shibarium’un Puppyscan olarak bilinen test platformunun da büyük ilgi gördüğünü belirtmek gerekir. Bir test ağı olmasına rağmen, Puppyscan ilk çıkışından yaklaşık üç hafta sonra 100.000 adres toplamayı başardı. Buna karşılık, lansmanı sırasında zorluklarla karşılaşmasına rağmen, katman-2 ağı 100.000 kilometre taşına daha hızlı bir şekilde ulaştı.

Tüm bu gelişmeler devam ederken Shiba Inu yakım faaliyetinde de önemli bir artış yaşandı. 122 işlemle toplam 2.139.000.405 SHIB token yakıldı.

shibarium haberleri

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?