Ağustos 28, 2023

Shiba Inu Lideri Müjdeyi Verdi: Shibarium Yeniden Aktif!


Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium ölçeklendirmesine ilişkin son güncellemeyi yayınlayarak Katman-2 ağının yeniden halka açıldığını resmen duyurdu.

Kusama, Shibarium ana ağının kapalı olduğu süre boyunca Polygon, Unification ve geliştiricilerin verdiği desteği takdir etti. “Katman-2 canlı ve iyi çalışıyor” dedi.

Shytoshi Kusama, Shibarium’un 65.000’den fazla cüzdan ve 350.000 işlem biriktirdiğini açıkladı. Explorer Shibariumscan.io, Shibarium ana ağının 24 Ağustos’tan bu yana blok ürettiğini ortaya koyuyor.

Polygon ekibine bir açıklama yapmam ve çok teşekkür etmem gerekiyor. Olay başladıktan hemen sonra doğrudan Polygon’dan Sandeep’i aradım ve hiç düşünmeden, durumun mükemmel bir şekilde sonuçlanmasını sağlamak için ek kaynaklar sağlamaya yardımcı oldu. İşte bu yüzden Polygon’u çatallaştırma kararımız doğru bir karardı.

Fonlar ve köprü ile ilgili olarak Shytoshi Kusama, fonların “güvenli” olduğunu ve köprünün doğru çalıştığını açıkladı. Köprü üzerinden SHIB, LEASH ve WETH para çekme işlemleri genellikle 45 dakika ila 3 saat arasında sürmekte ve en az 2 kontrol noktasında gerçekleşmektedir. Bu arada, BONE çekimi 7 güne kadar sürebileceğinin altını çizdi.

Topluluk, Shiba Inu katman-2 ağı üzerinde inşa edilen herhangi bir token konusunda dikkatli olmaları ve yalnızca gerekli özeni gösterdikten sonra yatırım yapmaları konusunda uyardı. Ayrıca, Shibarium’un köprü adresi, RPC ve Chain ID gibi ayrıntıları paylaştı.

Shytoshi Kusama daha önce güvenlik, istikrar ve ademi merkeziyetçiliği geliştirmek için Shibarium’u %1500 oranında ölçeklendirme planını açıklayarak dikkat çekmişti. Ayrıca, Shibarium yeni bir izleme sistemine ve RPC düzeyinde hız sınırlaması ve otomatik sunucu sıfırlama dahil olmak üzere ek arıza emniyet mekanizmasına sahip olacağını belirtti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?