Mart 3, 2023

Shiba Inu’nun Kaderi Bu Seviyelere Bağlı!

Shiba Inu (SHIB), daha büyük kripto para piyasasıyla birlikte bir düzeltme aşamasına girdi. Piyasadaki son düşüş, kripto dostu banka Silvergate’in defterlerini gözden geçirmesi gerektiğini açıklamasını takip ediyor.

SHIB, önceki destek seviyesi olan 0,00001200 doların altına düşerek 0,00001100 dolar seviyesinde yeni bir destek seviyesi oluşturdu. Token, 4 saatlik grafikte yatay konsolidasyon olasılığıyla birlikte düşen bir kama oluşturdu. Ancak, SHIB’nin daha fazla düşmemesi için 0,00001100 doların üzerinde kalması gerekiyor.

Shiba Inu meme coin usdt analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu (SHIB) Ocak 2023 ortasından bu yana 0,00001100 dolar seviyesini birçok kez test etti. Bu seviye, varlığın daha da düşüp düşmeyeceğini veya yana doğru hareket edip etmeyeceğini belirleyecek başka bir test için olabilir. SHIB yatay bir konsolidasyonla devam edebilirse, varlığın 0,00001155 dolar alanına yakın bir yerde işlem görmesi muhtemel. Bununla birlikte, varlık mevcut desteğinin altına düşerse, SHIB’nin bir sıfır daha kazanma ve 0,00000900 dolar seviyelerine düşme riski var.

SHIB coin fiyat analizi

PricePredictions tarafından yapılan tahminlere göre, SHIB’nin düşmeye devam etmesi mümkün. Ancak Nisan ayı başına kadar 0.000011 dolar seviyesinde işlem görmeye devam edecek.

Shiba Inu meme coin grafiği

Shiba Inu Geri Dönecek Mi?

Düşen kama, varlığın yükselişe geçmeden önce düşmeye devam edebileceğinin bir işaretidir. Popüler köpek temalı kripto para birimi 0,00001100 doların üzerinde kapanış yapabilirse bir toparlanma yaşayabilir. Ancak bu yeterli olmayacaktır. SHIB‘nin yana doğru bir hareketi sürdürmesi ve sonunda kamasından çıkması gerekecektir. Ancak, böyle bir geri dönüşü teşvik edecek çok az gelişme oldu.

SHIB şu anda zincir içi faaliyetleri içeren yükseliş davranışından yoksundur. Bu yıl boyunca SHIB’yi zorlayan tek gelişme, katman-2 ağı Shibarium‘un piyasaya sürülmesine ilişkin beklentidir. Ancak, piyasaya sürülme için sabit bir tarih yok.

Ayrıca, FED’in bir sonraki FOMC toplantısının bu ayın sonunda, 21’inde yapılması planlanıyor. Perşembe günü önemli bir FED yetkilisi, son zamanlarda alışılmadık derecede güçlü istihdam artışı, tüketici harcamaları ve enflasyon modelinin devam etmesi halinde, Federal Rezerv’in ana faiz oranını beklenenden daha da yüksek bir seviyeye çıkarmak zorunda kalacağı konusunda uyardı. Ne olursa olsun, piyasalar aynı nedenle daha fazla dalgalanma yaşayabilir.

Haber yazıldığı sırada, Shiba Inu (SHIB) son bir saatte %0,6 artışla 0,00001144 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?