Mart 3, 2023

Meme Coin’de Milyonluk Yakım: Oran %7909 Fırladı!


Son 24 saat içinde 43,19 Milyondan fazla Shiba Inu (SHIB) yakımı tamamlandı. Bu yakımın 23 milyonu tek bir cüzdan tarafından yapılması dikkat çekti.

Shiba Inu Topluluğu son 24 saat içinde dokuz ayrı işlemle 43.192.603 SHIB’i dolaşımdaki arzdan kaldırdı.

Bu yakımın iki işlemde yalnızca 539.295 Shiba Inu token’ın yakıldığı önceki güne kıyasla oldukça iyi görünüyor. Sonuç olarak SHIB yakma oranında %7909’luk artışı tetikledi.

shiba inu yakım oranı

“thehammerman.eth” isimli cüzdan geçtiğimiz gün en yüksek sayıda Shiba Inu token’ı yaktı. Etherscan.io tarafından sağlanan verilere göre, bu cüzdan tek bir işlemde “inferno” adresine 23.000.000 SHIB gibi büyük bir miktar gönderdi ve bu işlem yazının yazıldığı saatten sadece bir saat önce gerçekleştirildi. Bu önemli yanmanın ardından cüzdanda hala 40.177.592 SHIB mevcut.

SHIB fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son 24 saatte yapılan yakma işleminin yanı sıra SHIB Army, 1,12 Milyar Shib’in yakıldığı Ocak ayına kıyasla Şubat ayında 128 ayrı işlemle 352.210.738 Shiba Inu token yakmayı başardı. Bu, Şubat ayında yakma işlemlerinde önemli bir düşüş olduğunu gösteriyor, ancak Mart ayı SHIB yakma işlemlerinde büyük bir artışla başladı. Topluluk ise yakım oranını 1 milyarın üzerinde tutmaya çalışıyor.

Öte yandan, Shiba Inu’nun katman-2 ağının yerel gaz token’ı Bone ShibaSwap (BONE), büyük borsalardan ilgi görüyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 50 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan büyük borsa Crypto.com, kısa süre önce platformuna BONE için destek ekledi.

Baş geliştirici Shytoshi Kusama, önümüzdeki günlerde Shibarium Beta’nın gelebileceğini ima etti. Bununla birlikte Kusama, topluluğa beta aşamasında Shibarium’da bulunan herhangi bir token veya ürünü satın almaktan kaçınmalarını ve ana ağ gelene kadar beklemelerini tavsiye etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?