Kasım 4, 2022

Shiba Inu’nun Gizemli Paylaşımı Bu Altcoin’i Hareketlendirdi!

Shiba Inu resmi Twitter hesabı Doge Killer (LEASH) hakkında bir paylaşım yaptı. Leash, SHIB ve BONE ile birlikte ekosistemin bir parçası.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Shiba Inu benzeri bir gizemli paylaşım yapmıştı. Yapılan son paylaşımda da benzeri bir ifade yer aldı. İfadede “Bence LEASH…” benzeri bir ifadenin tanımlanması istenildi.

Doge Killer (LEASH), CoinMarketCap’te 2.931. sırada yer alıyor. Yaklaşık %3 artışla 373,21 dolardan işlem görüyor.

SHIB ordusu ise tweet’e akın etti ve farklı tepkiler verdi. Bazı isimler yine Shibarium’u hatırlatırken bazıları da ‘DOGE katili’ tanımlamasını hatırlattı. Bazıları ise ekosistemi ‘dolandırıcılık’ olarak tanımladı.

Özetle gelen yorumların büyük kısmı olumluydu. DOGE katili tanımlaması daha önce farklı meme coin’ler için özellikle BabyDoge için yapıldı.

Nitekim birçoğu hem Dogecoin hem de Shiba Inu’yu elinde tutmayı tercih ediyor. David Gokhshtein kısa süre önce bir zorunluluk olsa DOGE tercih edeceğini açıkladı. Buna karşın her iki meme coin’in de büyük olduğunun altını çizdi.

Shiba Inu vs Dogecoin

Platformer tarafından bildirilen bir habere göre Twitter kripto para cüzdanı geliştirmelerini durdurdu. Bu haber ise Dogecoin fiyatında sert bir düşüş yaşattı. Ayrıntıları okumak için “Twitter’ın Kararı Şok Etti: DOGE Eriyor!” başlıklı haberimizi okuyabilirsiniz.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?