Shiba Inu Twitter’da Gizemli Bir Paylaşım Yaptı


Son güncellenme : 29.10.2022 - 17:02

Shiba Inu ekibi resmi Twitter hesabında ‘gizemli bir paylaşım’ yaptı. Paylaşımda yalnızca bir görsel ve görsel de de “SHIB is… (SHIB…)” mesajı yer alıyordu. Gönderinin amacı topluluğun SHIB’i nasıl tanımladığının ölçülmesiydi.

Topluluk ise yorumlarda ‘Doge katili’, ‘umut’, ‘en iyi kripto para’ gibi yorumlar paylaştı. Elbette buraya kadar ilgi çekici bir detay yok ancak yorumlarda bazı kullanıcılar Shibarium konusunda sorular yöneltti.

Shiba Inu (SHIB) resmi hesabı aslında bu türden ‘etkileşim alacak paylaşımlar’ yapmıyor. Yapılan paylaşımlar genelde metaverse ve SHIB ekosistemindeki güncellemeleri içerir.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere topluluk uzun zamandır ‘katman-2 yükseltmesi’ Shibarium’u bekliyor. Shiba Inu ekibi ise söz konusu güncellemeyi henüz tamamlamadı. Sonuç olarak topluluk her fırsatta heyecanını dile getirerek ‘Shibarium ne zaman?’ sorusunu yöneltmeye devam ediyor.

Shiba merak ettiren paylasim

Resmi hesabın bu türden paylaşımlar yaparak topluluğun nabzını ölçüp ölçmediğini söylemek için erken olabilir. Ancak bu düşünce birçok kişi tarafından kabul edildi.

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama da konuya ilişkin yorum yaptı. Kusama, geliştirme ekibinin bu yükseltmenin ne zaman kullanıma sunulacağına ilişkin bir ipucu dahi vermediğini iddia etti.

Bu haftanın başında, resmi Shib hesabı benzer bir paylaşım yaptı. Paylaşımda “Ryoshi is…..” mesajı yer alıyordu.

Bilmeyenler içi Shytoshi Kusama, Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun kaderini kopyalamaya karar veren Shiba Inu’nun gizemli bir kurucusudur.

Ryoshi ise tüm sosyal medya paylaşımlarını kaldırdı. Kendisinin önemli olmadığını, ancak Shiba’nın önemli olduğunu söyleyerek kendini arka plana aldı.

Shiba Inu, Santiment tarafından paylaşılan verilere göre, yedi gün içinde %16’lık etkileyici bir artış gösterdi. Bu yükselişte SHIB, Elon Musk’ın Twitter ile satın alma anlaşmasını sonuçlandırdığı haberiyle geçen hafta neredeyse yüzde 50 yükselen önde gelen meme coin’i DOGE’yi takip etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?