Ocak 18, 2023

Shiba Inu’dan Büyük Ralli: İşte Detaylar

Shiba Inu (SHIB) fiyatı bugün 0,00001289 dolara ulaşarak %20’nin üzerinde bir yükseliş gösterdi. Yükseliş için katalizör, Shibarium Katman-2 blok zincirinin en çok beklenen lansmanı olarak görülebilir. Ayrıca, Güney Kore’nin en büyük kripto borsası Upbit’in Kore Wonu (KRW) paritesiyle SHIB listelemesini duyurması da ralliye katkıda bulundu.

Shiba Inu Yoğun Talebin Ortasında %20 Artış Gösterdi

Çekirdek geliştirici Shytoshi Kusama ve Shiba Inu ekosisteminin Katman-2 blok zinciri çözümünü yakında piyasaya süreceğini ima etmesiyle birlikte duyarlılık arttı.

Shibarium Network’ün resmi Twitter hesabı, Shibarium Beta lansmanıyla ilgili detayları yayınlamaya başladı. Shibarium lansmanı için hazırlıklar neredeyse tamamlandı ve topluluğa yakında tarih hakkında bilgi verilecek.

Shiba Inu Ekibi Beklenen Açıklamayı Nihayet Yaptı

Bu arada, Güney Kore’nin en büyük kripto borsası Upbit 18 Ocak’ta Kore Wonu (KRW) paritesiyle Shiba Inu’yu listelediğini duyurdu. Bu, kullanıcıların Güney Kore para biriminde SHIB ticareti yapmasına olanak tanıyacak. Borsa ayrıca GAL/BTC işlem çiftini de ekledi.

Dijital varlık yatırma ve çekme yöntemindeki değişiklik nedeniyle, kripto borsası ERC-20 ağından SHIB para yatırma işlemlerini destekleyecek. SHIB’in BSC gibi diğer ağlar üzerinden yapılan para yatırma işlemleri desteklenmiyor.

SHIB Alçalan Kanalın Üzerinde Kırıldı!

Meme coin Shiba Inu, 2023’ün başlarında ekip tarafından Shibarium Beta lansmanı etrafında artan spekülasyonların ortasında nihayet azalan kanalın üzerine çıktı.

SHIB fiyatı yılın başından bu yana daha yüksek işlem görürken, günlük zaman diliminde 5 aylık azalan kanalın üzerine çıktı. Bu da SHIB’te yaklaşan bir ralliye işaret ediyor.

Koinfinans.com olarak bilfiğimiz üzere işlem hacmi son 24 saatte yaklaşık %150 arttı, bu da trader’ların ilgisinin arttığını gösteriyor.

Shiba Inu meme coin trendi kırdı.

Bu arada, Shibarium’un gaz ödemelerinde kullanılacak token BONE, son 24 saatte %12 artışla 1,54 dolardan işlem gördü.. 24 saatin en düşük ve en yüksek seviyeleri sırasıyla 1,37 ve 1,55 dolar.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?