Ocak 16, 2023

Shiba Inu Ekibi Beklenen Açıklamayı Nihayet Yaptı


Son güncellenme : 16.01.2023 - 12:36

Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri bugün yaptıkları açıklamada katman-2 çözümü Shibarium Beta lansmanının neredeyse hazır olduğunu açıkladı.

Shibarium resmi twitter hesabında yapılan paylaşımda beta ağının neredeyse hazır olduğu bilgisi heyecanlı toplulukla paylaşıldı. Geliştiriciler beta tarihini netleştirmezken, ağa ilişkin birtakım kavramları da açıkladı. Sonuç olarak SHIB ve BONE token fiyatları bu duyuruyla birlikte hareketlendi.

Shibarium Beta Lansmanı Yaklaşıyor

Shiba Inu Shibarium ne zaman?

“Shibarium’a Giriş: Shiba Inu’nun Katman 2 Ağı – Sevinmeye başlayabilirsin #ShibArmy! Beta başlatılmak üzere ve bu makale aracılığıyla topluluğa netlik sağlamak için bazı temel kavramları tanıtmak istiyoruz.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu resmi hesapları ve çekirdek geliştirici Shytoshi Kusama, katman-2 çözümünün 2023’ün başlarında piyasaya sürüleceğine dair ipuçları veriyordu.

Shibarium Beta lansmanı için nihai bir tarih açıklanmazken, ekip “son rötuşlara yaklaşıyoruz” yorumu yapıldı.

Ekosisteme ait katman-2 blok zinciri, mevcut blok zinciri ağlarının ölçeklenebilirlik ve performans sınırlamaları sorununu çözecektir. SHIB ekosistem token’ları SHIB, LEASH ve BONE, katman-2 çözümü için gerekli olan tek tokenler olacaktır. Web3’ün evrimi ile metaverse, NFT’ler, dApps ve oyunlarda avantajlara sahip olacaktır.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?