Şubat 20, 2022

Shiba Inu Yeni Bir Rekora Ulaşırken Balinaların Dikkatini Bu Meme Coin Çekiyor!

  • Shiba Inu meme kripto para birimini tutan cüzdan sayısı yeni bir dönüm noktasına ulaşırken, en büyük Ethereum balinaları meme coin varlıklarını genişletmeye devam ediyor.

Shiba Inu yatırımcıları yeni bir rekora ulaştı

En iyi 1000 kripto balinasının varlıkları hakkında güncel veriler paylaşan WhaleStats balina izleme platformu tarafından toplanan verilere göre, Shiba Inu (SHIB) ordusu SHIB yatırımcı sayısı açısından yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Yukarıda belirtilen veri toplama platformunun attığı yakın tarihli bir tweet’e göre, Shiba Inu yatırımcılarının sayısı 1.18 milyon yatırımcıyı aşarak bir rekora ulaştı. Toplam SHIB yatırımcısı sayısı ise yazım sırasında 1.182.454 kişiden oluşuyor.

Ayrıca, 18 Şubat tarihli bir tweet, en büyük 1000 Ethereum balinalarının şu anda 18.266.568.894.208 şaka token’ına sahip olduğunu gösteriyor. Bu miktar, itibari para cinsinden 2.604.410.281 dolar anlamına geliyor.

Biraz daha derine inersek; Whalestats web sitesinden alınan veriler, ETH balinaları tarafından tutulan gerçek SHIB miktarının yazım sırasında çok daha az olduğunu gösteriyor. Balinaların elindeki SHIB miktarı şu anda 1.516.338.606 dolar değerinde bulunuyor, bu da cüzdanların holding’lerinin yüzde 15.93’ünü oluşturuyor.

Kishu Inu, ETH balinaları tarafından satın alınan ilk 10 coin arasına girdi

SHIB’in büyük bir fanı olan Ethereum balinaları, bugün Kishu Inu’ya (KISHU) olan ilgilerini gösterdi. Köpek temalı meme token’ı, son 24 saat içinde ETH balinaları tarafından satın alınan ilk 10 token listesine girdi.

En büyük 1000 ETH cüzdanının son 24 saatte gerçekleştirdiği alım verilerini gösteren WhaleStats’ın verileri, köpek tabanlı meme kripto para biriminin büyük bir sürprizle karşı karşıya olduğunu gösteriyor olabilir.

Verilerin de gösterdiği üzere KISHU, son 24 saat içinde en büyük ETH cüzdanları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para birimi listesinde 8. sırada yer aldı.

Bunların yanı sıra, yukarıda da belirttiğimiz üzere 1.516.338.606 dolarlık yatırıma ulaşan dünyanın en büyük ikinci meme kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB), bu yükseliş ile en büyük Ethereum balinaları tarafından tutulan dolar değerine göre en büyük token haline geldi. Bu gibi gelişmeler sadece SHIB topluluğu için değil, köpek temalı meme-coin topluluğu için de umut verici işaretler olarak görülüyor.

Kishuverse NFT geliyor

Kishu Inu’yu takip edenlerin de bileceği üzere, meme kripto para biriminin twitter hesabı, yakın bir zamanda KISHUVERSE NFT için bir fragman yayınladı. Platformun yaptığı paylaşımda, Kishuverse’in kullanılabilirlik durumlarının yakın zamanda açıklanacağı belirtildi.

Kishu Inu (KISHU) Nedir?

Kishu Inu (KISHU), yaratıcısının da dünyanın en büyük meme-kripto para birimi olan Dogecoin’den ilham aldıklarını itiraf ettiği, Dogecoin ve Shiba Inu’nun, Shiba Inu köpek ırkını kendi markası için kullanmasına benzer şekilde maskotu olarak Kishu Inu köpek ırkını kullanan şaka tabanlı bir meme kripto para birimidir.

Platform tarafından yapılan bir açıklamaya göre, Kishu Inu birçok meme coin’in gelecek için uygun bir vizyonu olmadığı için diğerlerinden farklı olmak için yaratıldı. KISHU, diğer meme kripto para birimleri gibi bir internet meme’i veya şakadan daha fazlası olmayı ve gerçek bir para birimi olarak hareket etmeyi amaçlıyor. Platform tarafından metaverse ve NFT gibi sektörlerde de yapılan çalışmalar dikkate alınırsa, bu konuda ilerlemeye şimdiden başlamışlar gibi görünüyor.

KISHU fiyat güncellemesi

Kishu Inu, piyasanın geri kalanı kırmızı olmasına rağmen son 24 saatte yaklaşık yüzde 4’lük bir artışla yazım sırasında 0.000000001724 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 167 milyon olan kripto para birimi CoinGecko’ya göre 312. sırada bulunuyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday, CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.