Şubat 19, 2022

Dev BSC Balinalarının En Büyük Yatırımları Ortaya Çıktı!

Yakın zamanda yayınlanan verilere göre, Doge, SHIB, ADA, LINK, Polkadot ve diğer 20 popüler kripto para birimi, bazı büyük BSC balina cüzdanları tarafından en iyi yatırımlar olarak kabul ediliyor.

WhaleStatsBSC adlı Twitter hesabından yakın zamanda atılan bir tweet’e göre platform, en popüler meme kripto para birimleri olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun (SHIB) ve bunların yanı sıra 20 çeşitli kripto para biriminin BNB Chain’deki (eski adıyla Binance Smart Chain, BSC) en zengin 1000 balinanın en iyi yatırımları olduğunu belirtti.

En iyi BSC yatırımcıları DOGE, ADA, SHIB, LINK ve DOT’u tercih ediyor

Daha küçük altcoinlerin yanı sıra, BSC’deki ilk 1000 cüzdanın sahipleri tarafından tercih edilen varlık listesinde Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Polygon (MATIC), Cardano (ADA), Chainlink (LINK) ve Polkadot (DOT) gibi popüler kripto para birimleri yer alıyor.

 

Tweet’e göre, balinaların 72.415.106 dolar değerinde yatırıma sahip olduğu Polygon (MATIC) bu listede ilk sırada yer alıyor. Son zamanlarda çok tatmin edici bir performans gösteremeyen meme kripto para birimi Dogecoin (DOGE) ise, balinalar tarafından yapılan 46.070.284 dolarlık yatırımla ikinci sırada yer alıyor.

Bu iki kripto para birimini, fiat para olarak 39.212.310 dolarlık bir yatırım yapılan takip Polkadot (DOT) takip ediyor. Piyasa değerine göre en büyük ikinci köpek kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB) ise, toplam 26.252.727 dolarlık yatırımla yedinci sırada yerini alıyor.

Cardano‘nun yerel varlığı olan ADA onuncu sırada yer alırken, oracle ağı Chainlink (LINK) ise on birinci sıraya yerleşiyor. BSC balinaları, tweet’e göre ellerinde ADA’da 11.815.034 dolar, Chainlink’te ise 10.041.167 dolar tutuyor.

Fiyatlar düştükçe ETH ve BTC bu listeden kayboluyor

Beş gün önceki aynı verilerle karşılaştırıldığında, liste oldukça değişmiş durumda ve BSC balinaları artık Bitcoin ve Ethereum hakkında daha az heyecanlı görünüyor. 15 Şubat’ta, piyasa değerine göre en büyük iki kripto para biriminin, devasa BSC balina cüzdanları tarafından en çok değer verilen varlıklar listesinin başındaydı.

Şu anda hem Bitcoin hem de Ethereum, diğer dijital para birimleriyle birlikte düşüşte. BTC 40.000 dolar seviyesinde tutunmaya çalışırken, Ethereum 3.700 dolar bölgesinde el değiştiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u.today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.