Ekim 26, 2022

Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat, Zor Günler Kapıda!

Shiba Inu, piyasalarda yaşanan olumlu ivmeden yararlanarak yükseldi. Küçük fiyat kırılmaları bu yıl birkaç defa gerçeklemiş olsa da fiyatta istenilen ivmeyi yaratamadı.

Shiba Inu yaklaşık 10 ay boyunca pek bir ralli belirtisi göstermedi ve son üç çeyreği kötü tamamladı. Makroekonomik faktörlerden sert bir şekilde etkilenen SHIB, 4. çeyrekte de kötü bir performans gösterebilir.

Shiba Inu, dün bir süreliğine de olsa hanesine bir sıfır ekledi. SHIB, bu hafta 0,00000974 dolara kadar düştü. Ancak kısa sürede toparlanmayı başardı. Bu toparlanma sonucu eklenen sıfırı hızlı bir şekilde sildi. Bu hızlı iyileşme dikkat çekici olsa da bir yandan tehlike yaratma ihtimali var.

Shiba Inu Yatırımcıları 4. Çeyreğe Dikkat Etmeli

Shiba Inu yatırımcıları fiyat günlüğü

Makroekonomik koşullar Bitcoin fiyatında bir düzeltme yaratabileceğinden dolayı kripto para piyasası bundan olumsuz etkilenecektir. Bitcoin 20 günlük mücadeleden sonra 20.000 dolar seviyesini aştı ancak bu artış uzun sürmeyebilir. Bitcoin, 21.500 dolar seviyelerinde birkaç kere reddedildi. Sonuç olarak fiyat düşüşe geçebilir.

Bitcoin düşüş kaydederse, tüm kripto pazarları da onunla birlikte düşer. Genelde fiyat tüm son kazançlarını kaybeder. Bu nedenle Shiba Inu, 2022’nin 4. çeyreğinde kazanmaktan çok kaybedecek.

Koinfinans.com bildirdiğimiz üzere Mobil oyun ShibaEternity, SHIB’nin fiyatını yükseltmeyi başaramadı ve token 6 Ekim’deki lansmanından bu yana düşüyor.

Küçük bir yatırımcı grubu, Shiba Inu’nun fiyatının yükselmesine yardımcı olmak için hiçbir şey yapmadığı için oyunu eleştirdi. Eleştiri hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Ayrıca, 3. çeyreğin sonunda yayınlanması beklenen Shibarium belgeleri henüz yayınlanmadı. Shibarium katman-2 ağını oluşturan şirket olan Unification, bir blog gönderisinde belgelerin “kısa bir süre sonra” çıkacağını doğruladı. Bununla birlikte, hem Unification hem de SHIB ekibi tarafından belirsiz bir lansman tarihi açıklanmadı.

Shiba Inu, 2022’nin 4. çeyreğinde fiyatta daha az yükselme şansına sahip. Shiba Inu 0,000001049 dolardan işlem görüyor ve 24 saatte %5,2 arttı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?