Shiba Inu Ve WIF Yükseliyor, BlastUP Onları Yakalayabilecek mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin, kısmen ETF’ler ve SEC lideri Gary Gensler sayesinde rekor seviyelere ulaşıyor. Bu kripto dalgalanmasının ortasında, diğer dijital varlıklar da ses getiriyor. Özellikle Shiba Inu ve WIF güçlü bir yükseliş gösterdi. Bununla birlikte, yeni ortaya çıkan bir kripto olan BlustUP’ın geleceği başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Bu değişen kripto iklimi, en son finans gelişmelerinden haberdar olmanın önemini ortaya koyuyor.

BlastUP Ön Satış: Yükselen Yıldız Blast Devrimini Devam Ettirebilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre ETH ve sabit coinler için yerel bir getiriye sahip tek Katman 2 blok zinciri olan Blast, kısa süre önce lansmanıyla kripto dünyasında bir sıçrama yaptı ve sadece bir ay içinde şaşırtıcı bir şekilde 1 milyar $ TVL’ye ulaştı. Bu parlak çıkışın ardından, bu blok zincirini temel alan yeni bir büyük proje sahneye çıktığı iddia ediliyor: Yeni proje BlastUP.

BlastUP Token Ön Satışını İnceleyin

BlastUP, hızlı ve kaliteli startup lansmanları için Web3 araçlarını yapay zeka inovasyonuyla güçlendirmeyi planlayan, Blast’ın kükreyen başarıya giden yolunu takip etmeye hazırlanan bir launchpad’dir. Kapsamlı bir araç paketi ve gemiye gelen herkes için zengin bir ödül sistemi sunabileceği iddia ediliyor

Bu tokenları şimdi 0,05 dolardan satın aldığınızda, listeleme fiyatı 0,1 dolarak listelenebilirse proje kabul görür ekibi sadık kalabilirse kazanç görebileceği aktarılıyor. Kesin değildir!

BlastUP token sahipleri, token satışları için tahsisler, IDO’lara katılmak için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabileceği iddia ediliyor.

Blok zinciri girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olmak gibi basit bir misyonu takip eden BlastUP, baskın bir güç olma yolunda ilerliyor. Projenin arkasındaki özel kripto meraklılarından oluşan ekip, vizyonlarına derinden bağlı ve kripto alanında kolay ve verimli bir patlama için türünün tek örneği bir fırlatma rampası olmak için iddialı planları var.

BlastUP’ın kapsamlı yol haritası 2026’ya kadar uzanıyor ve bir AI IDO tarayıcısı başlatma, startup ekipleri için özel AI araçları geliştirme ve Topluluk Pazarı kurma planlarını özetliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP Ön Satışını İnceleyin, Erken Avantajların Kilidini Açın

Yaklaşan Gelişmelerle Shiba Inu Fiyatlarında Potansiyel Artış Bekleniyor

Yaklaşan Shiba Inu gelişmeleri fiyatı yukarı çekme potansiyeline sahip. Mevcut 0,000032$’lık fiyat göz önüne alındığında, sırasıyla 0,0000152 dolar ve 0,000018 dolar’lık en yakın ve ikinci direnç seviyelerine doğru yükselebilir. MACD ve 10 ve 100 günlük basit hareketli ortalamalara dayanan tahminler de iyimserlik anlamına gelen bir satın alma fırsatına işaret ediyor.

Öte yandan, riskler de göz ardı edilmemelidir. Bazı alım önerilerine rağmen RSI göstergeleri satış öneriyor ve stokastik okumalar nötr. En yakın ve ikinci destek seviyeleri 0,00000931 ve 0,00000605 dolar olduğundan, yatırımcı duyarlılığının azalması veya geliştirme güncellemelerinin beklentileri karşılamaması durumunda aşağı yönlü bir ayarlama olabilir. Paydaşlar volatiliteyi yönetmek için tetikte olmalıdır.

Dogwifhat’ın Fiyat Artışı: Yükseliş Eğilimi ve Potansiyel Risklerin Analizi

Dogwifhat, şu anki fiyatı 1,76 dolar olan bir rulo oldu. Madalyonun kararlı performansı ve ikinci direnç seviyesini 1,37 dolardan vurması güçlü bir yükselişe işaret ediyor. Devam eden bir artış, onu en yakın direnç işareti olan 1,10 doları geçebilir. Ancak RSI, potansiyel aşırı alım koşullarına işaret ederek bir satış eylemi öneriyor. Madeni paranın değeri nispeten yüksekken kar elde etmek ve potansiyel olarak daha büyük ödüller elde etmek için oyunda kalmak arasında dikkatli bir denge var.

MACD, kısa vadede yükseliş eğilimine işaret ederek bir satın alma fırsatına işaret ediyor. Bu, aynı zamanda bir satın alma eylemi isteyen 10 günlük Basit Hareketli Ortalama tarafından da desteklenmektedir. Bununla birlikte, dogwifhat’ın en yakın desteği 0,37 dolar olarak belirlendiğinden, şimdi yatırım yapmak riskler de taşıyabilir. Özellikle Stokastik RSI nötr olduğundan ve çok az duyarlılık bilgisi sunduğundan, ani bir düşüş kayıp anlamına gelebilir.

Sonuç

Bitcoin, Shiba Inu ve WIF kripto dünyasındaki konumlarını sağlamlaştırmaya devam ederken, BlastUP başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Shiba Inu ve WIF sağlam kazançlar elde ediyor olsa da, BlastUP’ın ne yapabileceği merak ediliyor.

BlastUP tokeni incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?