Shiba Inu (SHIB) 2022’de Patlayıcı Bir Sürpriz Arıyor – Grafik, Yön Belirsizliğini Koruyor

Shiba Inu (SHIB), 2022’de uygulamaya geçecek ‘yakma mekanizması’ için yeni yol haritasını bu sabah erken saatlerinde sürpriz bir biçimde paylaştı.

Shiba Inu’nun arkasındaki geliştirici ekip, token‘ın fiyatı için bir yükseliş hikayesini kızıştıran ShibaSwap v2 portalının geliştirilmesi üzerinde de çalıştığını yakın zamanda duyurmuştu. Öte yandan Shiba Inu sahiplerinin sayısı 1,1 milyonu geçerek yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Shiba Inu balina cüzdan işlemleri ise son zamanlarda iki katına çıktı, meme coin’in fiyatı son çöküşten sonra toparlanabilir durumda gibi görünüyor.

Shiba-Inu temalı kripto para birimi, merkeziyetsiz borsasında bir yükseltme için yolda. Tokenin fiyatı bir ilgi alanında ve analistler son fiyat düşüşünden sonra bir geri dönüş bekliyor.

Shiba Inu, 2022’de büyük bir toparlanmaya hazırlanıyor

Dogecoin katili olarak popüler olan Shiba Inu, son zamanlarda bir fiyat düşüşü yaşadı. Shiba Inu fiyatı son 24 saatte %4 kayıp kaydetti. Proje yakın zamanda 2022’deki yakma uygulamasının ayrıntılarını içeren yol haritasını ortaya koymuştu.

Shiba Inu’nun arkasındaki geliştirme ekibi, meme coin’in merkeziyetsiz borsası ShibaSwap için bir yükseltme üzerinde çalışıyor. Bu, Shiba Inu için bir yükseliş anlatısını körükledi.

Shiba Inu bugün erken saatlerde yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Toplam sahip sayısı 1,1 milyonu geçti ve bu, meme coin’in benimsenmesinde bir artış anlamına geliyor.

Shiba Inu balinaları (büyük cüzdan yatırımcıları) son zamanlarda ikiye katlandı.

Kripto veri izleyicisi WhaleStats tarafından yapılan analiz, Shiba Inu’nun dolar değeri açısından Ethereum balinaları arasında ikinci en büyük “tutulan kripto varlık” olduğunu ortaya koyuyor. Shiba Inu’da 100.000 dolardan fazla transfer edilen büyük işlemlerde %10’luk bir artış var.

Bir kripto analisti ve tüccarı olan @BitQueenBR, Shiba Inu fiyatının direnci 0,00003758 dolara çevirdiğinde, yükseliş trendine girebileceğine inanıyor.

FXStreet analistleri ise Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi ve meme coinin “balistik yükseliş” yaşaması için 0,0004 doları geçmesi gerektiğini tahmin etti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.