Kasım 3, 2022

Shiba Inu Kasım Ayında Boğa mı Ayı mı? İşte Veriler!

Köpek temalı meme coin’lerin öncülük ettiği yükseliş görünümü bir süredir soğudu. Yatırımcılar ise özellikle FED’in faiz kararı sonrası yönünü tam olarak belli etmedi. Önde gelen meme coin Shiba Inu da benzeri bir görünümü koruyor. Nitekim Kasım ayının sonu için fiyat tahminleri biraz ‘karamsar’.

CoinMarketCap topluluğunun paylaştığı fiyat tahminlerine göre Shiba Inu (SHIB), 30 Kasım 2022 tarihinde 0.00001093 dolar fiyata sahip olabilir.

Kasım ayı Shiba Inu fiyat tahmini

Yıl sonundaki fiyat tahmini ise görece daha iyimser. Topluluk üyelerinin seçimine bağlı olarak Shiba Inu 2022 yılının sonunda 0.00001107 dolardan işlem görecek. Fiyatın şu an 0.00000102 dolar civarında olduğu göz önüne bulundurulursa bu %8,46’lık fiyat artışı anlamına geliyor.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi

Shiba Inu 0.0000122 dolar civarında işlem görüyor. Bu da son 24 saatte ortalama %2,63 düşüşü temsil ediyor. Ancak görünüm geçtiğimiz haftaya kıyasla daha iyi. SHIB geçtiğimiz haftaya kıyasla %5,06 yükseliş kaydetti. Aylık bazda da görünüm hala ‘yeşil’.

SHIB, yılın başından bu yana, kripto sektörünün geri kalanıyla birlikte aşağı yönlü bir şekilde hareket etti. 1 Ocak’ta 0,000033 dolar olan fiyatından %63,36 düştü.

Sıradaki Hamle Ne Yöne Doğru Olacak?

SHIB fiyat grafiği

Sonuç olarak mevcut tahminler Elon Musk‘ın devralmasından sonra geldi. Özetle Elon Musk, köpek temalı meme coin‘lere büyük bir ivme vermişti. SHIB ve DOGE bu haberler sonrasında değerine 2 milyar dolar ekledi.

Öte yandan Dogecoin fiyat hareketi Shiba Inu fiyat hareketini de etkileyecektir. Bu nedenle DOGE fiyatını yakından takip etmek oldukça önemli olacaktır.

Shytoshi Kusama’nın da duyurduğu gibi katman-2 çözümü Shibarium yakın zamanda piyasa sürülebilir. Bu gelişme önemli bir karşılık bulabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?