Mart 4, 2023

Shiba Inu için Müjde: Bir Kripto Borsası Daha Listeliyor!

Londra merkezli kripto para borsası BTCC, Shiba Inu (SHIB) listelemesini duyurdu. Topluluk ise bu kararın daha fazla ticaret imkanı sunacağına inandığı için heyecanla karşıladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Twitter’daki Shiba Inu topluluğu ise bu memnuniyetlerini dile getirmek için borsaya övgüler yağdı ve haberi toplu bir şekilde paylaştı.

BTCC’nin SHIB‘i platformuna ekleme kararının topluluk için daha fazla ticaret fırsatı sağlaması mümkün. Bu da farklı alıcıların meme coin’e daha kolay erişebilmesi anlamına geliyor. Piyasanın temel dinamiğinde olduğu gibi daha fazla alıcı daha fazla yükseliş getirebilir.

Londra merkezli kripto para borsası BTCC, sektördeki eski oyunculardan birisi. Borsa 2011 yılından beri aktif olarak ticaret hizmeti veriyor. Birleşik Krallık’ta kayıtlı olan borsa ABD, Kanada ve Avrupa’da kripto lisanslarına sahip.

Borsa SHIB’in yanı sıra CFX, ACH, CORE, NVDA ve AMD gibi farklı varlıkları da listelediğini duyurdu. Ancak topluluğun gücü dikkatleri en çok Shiba Inu’ya çekti. Bu durum da aslında varlığın her geçen gün daha fazla popülerlik kazandığı yorumlarını destekler nitelikte.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?