Mart 4, 2023

Ethereum Balinası Bu Meme Coin’e Milyonlar Akıttı!

WhaleStats, “BlueWhale0073” olarak tanımlanan en büyük 254. Ethereum balinasının dev bir alım yaptığını tespit etti. Verilere göre balina tek bir işlemde 1.481.747 dolar değerinde 131.477.192.339 Shiba Inu (SHIB) biriktirdi.

WhaleStats verilerine göre Shiba Inu en iyi 5000 Ethereum balinası tarafından en çok tercih edilen token’lardan biri. Bu balinalar şu anda cüzdanlarında 606.553.503 dolar değerinde SHIB tutuyor.

Shiba Inu topluluğu heyecanla beklenen Shibarium lansmanına yaklaştıkça satın alma tarafında da hareketlilik kaydetti. Baş geliştirici Shytoshi Kusama, projenin tamamlandığını ima ederek spekülasyonları en üst seviyeye taşıdı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Kusama yakın zamanda “La Vedo Nera” isimli şarkıyı paylaştı ve “proje tamamlanırken” tekrar tekrar dinliyoruz yorumu yaptı.

Shiba Inu meme coin

Kusama, SHIB topluluğundan defalarca gelen taleplere rağmen Shibarium beta sürümünün yayınlanması için belirli bir tarih vermekte isteksiz davrandı. Bunun yerine Twitter biyografisini güncelleyerek kendisinden “wen’in resmi ortağı ve soon’un elçisi” olarak bahsetti.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?