Shiba Inu Ekosistemini Güçlendirecek Duyuru Geldi!

Shiba Inu cephesindeki gelişmeler bir süredir hız kazanmaya başladı. Ekosistemin bir parçası olan BONE, gözetimsiz kripto para borsası StealthEX tarafından listeleneceğini duyurdu. İşte gelişmenin detayları.

 

Herhangi bir limit olmayan swap’lere izin veren StealthEX‘in bu hamlesi dikkat çekti. Borsanın bünyesinde hali hazırda 600’den fazla kripto varlık listeledi. Listeye dahil olan son varlık BONE, ekosistem için önemli bir gelişme olarak yorumlanabilir.

Shiba Inu ekosistemi farklı açılardan geliştirmeye devam ederken, BONE dikkat çekiyor. Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere CoinEx’te BONE listelemesini tamamlamıştı. Bu listelemeyi takiben BitMart ve LBank’te destek vermişti.

BlueBit.io ise BONE listelemesine ek olarak ‘gas ücreti’ olarak kullanımının da önünü açtı. Bu sayede doğrulayıcıların gelir elde etmesi de mümkün olacak. Bu kullanım senaryorsu için 20 milyon BONE token ayrıldı.

Shibarium oluşturucu Unification, Shibarium’un yakında çıkacak olan genel beta sürümünü tanıtıyor.

SHIB ve BONE Fiyat Hareketi

Shiba Inu BONE token

Haber hazırlanırken BONE, son 24 saatte %1.02 artışla 1.06 işlem görüyordu. SHIB, 4 Kasım’da gün içi en düşük 0,00001158 dolardan gün içi en yüksek seviyesi 0,00000136 dolara yükseldi. SHIB bu kazanımların bir kısmını sildi, ancak son 24 saatte hala önemli ölçüde değer kazandı.

İşlem hacmi ise %17’lik artış kaydederek olumlu seyretti. 3 Kasım’da SHIB, WhaleStats verilerine göre en büyük 500 ETH balinası arasında ticaret hacmi açısından ilk 10 varlık arasındaydı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?