Ocak 26, 2024

Shiba Inu Fiyatında Boğa Alarmı: İşte Fiyatı Yükseltebilecek Üç Katalizör!

Gündeme farklı haberlerle gelmeye devam eden Shiba Inu, önceki düşüş eğilimini kırmaya çalışırken başarısız olmaya devam ediyor. Fiyat son 24 saatte birkaç başarısız girişim yapsa da ortalama olarak sabit fiyatta kalmaya devam ediyor. 0.000008873 dolardan işlem gören meme coin, Ocak ayı boyunca aşağı yönlü eğilimini devam ettirdi. Verilere göre fiyat 1 Ocak 2024’ten bu yana %14’e yakın değer kaybetti.

Shiba Inu Metrikleri Canlandı, Yükseliş Olasılığı Var mı?

SHIB yatırımcıları son zamanlarda oldukça kararsız ve görece karamsar bir görüşe sahip. Uzun vadeli yatırımcılar umudunu korusa da kısa vadeli yatırımcılar mevcut on-chain verileri de hesaba katarak pek olumlu bir görüşe sahip değiller. IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere göre adreslerin kâr oranı güncel olarak %25’in biraz üzerinde. Bu, önceki %24’lük veriye kıyasla bir artış anlamına geliyor. Artan karlılık ile birlikte olumsuz on-chain verilere kıyasla işlerin o kadar da kötü olmadığı çıkarımı yapılabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu topluluğunun başat kriterlerinden biri olan yakım oranı ise birkaç hafta içerisinde güçlü bir artış kaydetmeyi başardı. Yakımlar dolar bazında istenen seviyeden uzak olsa da istikrarlı bir şekilde gerçekleşmesi deflayonist baskıyı arttıran en önemli detay.

Shiba Inu fiyatında yükselişin yakın zamanda tetiklenebileceğini gösteren üçüncü ve son kriter ise balina faaliyetlerindeki artış. Balinalar bir süredir SHIB birikimine devam ederken, mevcut yakımlarla birlikte deflasyonist baskıyı da katkıda bulunuyor.

İçerikte bahsedilen üç detaya ek olarak kripto para piyasasında gerçekleşen bir değişiklik olası bir boğa rallisini tetikleyebilir.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?